Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arka stopların küçülmesi, kapak şeklinin değişmesi, tamponun biraz daha kompakt hale gelmesi ile arka eskisine göre yukarıdan aşağıya daralmış, enine genişlemiş etkisi veriyor. 

Fotoğraflardan olumlu olumsuz yorum yapamayacağım canlı görmek lazım.

Ben hala alt plastik panele "kötü" diyorum.

Bu arka merakı da ilgi çekici bu arada...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyler daha önce paylaşıldı mı hatırlamıyoruım ama ford SYNC de windows kullanıyordu. Tabii sorunları çok oluyordu. SYNC2 de Blackberry nin QNX sistemine dönülmüş. Aşağıdakinden daha iyi bir yazı okumuştum ama şu an bulamıyorum bunla idare edin. BMW falan QNX kullanıyormuş aslında QNX daha iyiymiş özellikle uygulama standardizasyonu açısından ..   http://www.bloomberg...nc-system.html�

Evet ilk sayfada bende paylaşmıştım. Link kırık galiba şurada da var.

http://www.engadget.com/2014/02/23/ford-reportedly-dropping-windows-in-favor-of-qnx-for-sync/?ncid=rss_truncated

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arka koltuk tarafının resimleri var mı acaba ? ben arka koltuk kısmını merak ediyorum arkada klima kanalları olacak mı acaba golfteki gibi ?

Sence bu iç hacme gerekli mi?

Ayaklarda zaten var birde alt ortadan gövde alanına beklenmesi düşünülünce hayli güçlü olması gerekir.. Olacaksa direklerde olmalı o da d sınıfında felan yoksa gereksiz bence. Birde mümkünse sıcaklığı da ayarlamak lazım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sence bu iç hacme gerekli mi?

Ayaklarda zaten var birde alt ortadan gövde alanına beklenmesi düşünülünce hayli güçlü olması gerekir.. Olacaksa direklerde olmalı o da d sınıfında felan yoksa gereksiz bence. Birde mümkünse sıcaklığı da ayarlamak lazım :)

ben olsun isterim arabada fazla özellik göz cıkarmaz yani :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.