Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

12 dakika önce, emrah başal yazdı:

dostum çok sağol önceki sayfalara baktım tabiki ama ekipmanım olmadığı için yardım istedim. Birde sabırsızlık değilde kaydolduğumdan beri 8 ileti gönderdim ama hiç cevap alamadım o yüzden böyle yazdım 

Kontrol ettiğim üzere 3 farklı değerde 4 mükerrer iletiniz var.

3 farklı iletinin biri zaten burada diğer ikisinin de cevapları zaten konularında cevabı olduğu için cevap verilmemiş olabilir mi? 

https://www.focusclubtr.com/topic/1020-ford-sesli-denetim-türkçe-kullanım-kılavuzu-tüm-araçlar/?page=3#comment-413860

https://www.focusclubtr.com/topic/3365-şerit-takip-sistemini-sonradan-ekletebilir-miyiz/?page=4#comment-414412

- Evet yok.

- Eklenir, ekleten var mı? Yazan yok)

Gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, emrah başal yazdı:

dostum çok sağol önceki sayfalara baktım tabiki ama ekipmanım olmadığı için yardım istedim. Birde sabırsızlık değilde kaydolduğumdan beri 8 ileti gönderdim ama hiç cevap alamadım o yüzden böyle yazdım 

Emreh bey,siz anladığım kadarı ile markete girip hemen alacağımı alıp kaçayım der gibi yaptınız.Biraz markette dolaşsanız mesela,diğer reyonlara baksanız markette gezenlerle sohbet etseniz diye beklerdik 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Emreh bey,siz anladığım kadarı ile markete girip hemen alacağımı alıp kaçayım der gibi yaptınız.Biraz markette dolaşsanız mesela,diğer reyonlara baksanız markette gezenlerle sohbet etseniz diye beklerdik 

zaten markkettekilerle sohbet etmeye çalışıyorum ama benimle eden pek yok bu yüzden öyle dedim zaten 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yahya Akman yazdı:

Foccus programinda #59 numarali sekmede without parking asist secenegini secerseniz muhtemelen park sensorleri kapatilir diye dusunuyorum. Bi denemek lazım.

Aslında ozan'a bir sormak lazım, belki sadece ön sensörleri iptal etmekde mümkün mü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ozan'a bir sormak lazım, belki sadece ön sensörleri iptal etmekde mümkün mü.

Tek bir modulden haberlesiyodur sensorler. Ön tarafı ayrica iptal edemezsiniz diye dusunuyorum. Soketini cikarsaniz bu seferde ariza var diye uyari cikar. Ya hep ya hiç olur muhtemelen.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, murat altındal yazdı:

Düğmesi var zaten. En kötü sigortası sökülür, bagaj bölümünde :D (hepsi gider.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Düğmesi var zaten. En kötü sigortası sökülür, bagaj bölümünde :D (hepsi gider.)

Arka sensörler kalaydı iyiydi? Önler zart zurt her şeye ötüyor, otomatik parkı da hiç kullanmıyorum zaten.

--2 dakika sonra eklendi--

Bu arada nerde bu sigorta. Ciddi ciddi düşnmeye başladım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, murat altındal yazdı:

Arka sensörler kalaydı iyiydi? Önler zart zurt her şeye ötüyor, otomatik parkı da hiç kullanmıyorum zaten.

--2 dakika sonra eklendi--

Bu arada nerde bu sigorta. Ciddi ciddi düşnmeye başladım.

Sen bi İstanbul yapsana ?

Ben hepsini söker seni kurtarırım ?

Ne yaptın yahu ? Soydun arabayı ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.