Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

18 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

C.tesi Bağcılar tarafına gelirim derseniz ben yardımcı olurum.

Ergün bey ilginiz için çok teşekkür ederim.hafta içi c.tesi dahil çalışıyorum.Saat 5 ten sonra ve pazar günleri denk gelirse isabet olacak şimdiden teşekkürler..

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Ergün YILDIZ yazdı:

C.tesi Saat 19:00 Bağcılar Olimliyat Salonu -0507-120-25-74

https://goo.gl/maps/4JBj7Fa1iiR2

anlaştık çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 Şubat 2017 - 09:43 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

Siz Bolu buluşması olursa onu bekleyin artık bir ses çıkmadığına göre.O zaman halledilir.

--0 dakika sonra eklendi--

yada İstanbul,Ankara yada Bursa ya uğrarsanız hallederiz.

Otamatik kilitleme, yokuş yardımı, lastik basınç kontrolünü aktif ettim arkadaşlar forumda emeği geçen herkeze çok teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

06.03.2017 - 11:24 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Anahtarı al gülüm ver gülüm takıyorsun, Sonrada ELM ile otomatik farı açıyorsun bitti gitti. Bizim en zorlanmadığımız işlerden birisi bu sensör ve ayna işi olmuştu.

ELM ile hangi seçeneği değiştiriyoruz. Otomatik far için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın.

Aldığım ELM327'ler çalışmıyor.

İlk önce 39 TL lik damla entegreli bir usb ELM v.15 aldım. Evdeki denemelerimde forscanda 38400 den bağlandı, Focccusta otomatik ayar ve maksimum hız tiklerini kaldırdığımda 38400 hızda çalıştırabildim fakat arabada çalışmadı. 

Damla entegrelinin uyduruk olduğunu düşünüp FTDI chipli Pic18f2480 entegreli modeli aldım bunu da evdeki denemelerimde bir türlü çalıştıramadım.

Driveri (exe dosyası) FTDI nin sitesinde yükledim. Forscanda EL bulunamadı bağlantıyı kontrol edip tekrar deneyin uyarısı çıkıyor. Foccusta Can't init ELM yarısı çıkıyor.

Bilgisayarım Win10 pro 64 bit. 

Bu cihazlar arabaya bağlanmadan çalışmaz mı? Yoksa yeni aldığım elmde de mi bir sıkıntı var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın.
Aldığım ELM327'ler çalışmıyor.
İlk önce 39 TL lik damla entegreli bir usb ELM v.15 aldım. Evdeki denemelerimde forscanda 38400 den bağlandı, Focccusta otomatik ayar ve maksimum hız tiklerini kaldırdığımda 38400 hızda çalıştırabildim fakat arabada çalışmadı. 

Damla entegrelinin uyduruk olduğunu düşünüp FTDI chipli Pic18f2480 entegreli modeli aldım bunu da evdeki denemelerimde bir türlü çalıştıramadım.
Driveri (exe dosyası) FTDI nin sitesinde yükledim. Forscanda EL bulunamadı bağlantıyı kontrol edip tekrar deneyin uyarısı çıkıyor. Foccusta Can't init ELM yarısı çıkıyor.
Bilgisayarım Win10 pro 64 bit. 

Bu cihazlar arabaya bağlanmadan çalışmaz mı? Yoksa yeni aldığım elmde de mi bir sıkıntı var?

Google elm 327 driver yazin. Totalcardiagnos.... diye bir sitede driverler var adım adım yükleyin driverleri. Birde oyle deneyin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.