Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yardımcı olacak çıkar illaki, bu tarafa gelirseniz bende yaparım ama Ataşehir biraz uzakta kalıyor ?

teşekkürler Gürkan bey. Bekleyelim dediğiniz gibi illa çıkar biri. O zamana kadar  sabırsızlıkla bekleyeceğiz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Abi rivayete göre anahtarın değişmesi şart değilmiş.. Bakalım Tuncay bey yazar görünce..

Ben C-max için anahtarı değiştirmiştim. (orj takıntım olduğundan) ELM ile otomatik farları açıp denemeniz lazım bence, (olmadı eş dostan bi anahtar ile denenip, Gürkan paşadan talep yapılabilir ) Bence anahtar değiştirmeye gerek yokta (4 tane kablo geliyor, düğmeye sensörlü olsada olmasada) Çünkü tek sensör hem far işine hemde yağmur işine bakıyor. 

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Tuncay A. yazdı:

Ben C-max için anahtarı değiştirmiştim. (orj takıntım olduğundan) ELM ile otomatik farları açıp denemeniz lazım bence, (olmadı eş dostan bi anahtar ile denenip, Gürkan paşadan talep yapılabilir ) Bence anahtar değiştirmeye gerek yokta (4 tane kablo geliyor, düğmeye sensörlü olsada olmasada) Çünkü tek sensör hem far işine hemde yağmur işine bakıyor. 

Anahtar işi kolay ama o 4 kablo bcm den bi yerlere giriyordur. Yağmur sensörü bağlı değildir fara diye düşünüyorum. Neyse bakarım bi ara.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Anahtar işi kolay ama o 4 kablo bcm den bi yerlere giriyordur. Yağmur sensörü bağlı değildir fara diye düşünüyorum. Neyse bakarım bi ara.

Anahtarı al gülüm ver gülüm takıyorsun, Sonrada ELM ile otomatik farı açıyorsun bitti gitti. Bizim en zorlanmadığımız işlerden birisi bu sensör ve ayna işi olmuştu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün seyir halindeyken lastik basınç uyarısı aldım ve bu 1,5 ay içinde 3. Kez başıma geldi, normalde lastiklere 33 psı hava basıyorum ve sağ arka lastiğim 3 seferdir 27 psı A gelince uyarı verdi yani 6 psı lık bir fark ile uyarı veriyor sistem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Kadir Mermer yazdı:

Bugün seyir halindeyken lastik basınç uyarısı aldım ve bu 1,5 ay içinde 3. Kez başıma geldi, normalde lastiklere 33 psı hava basıyorum ve sağ arka lastiğim 3 seferdir 27 psı A gelince uyarı verdi yani 6 psı lık bir fark ile uyarı veriyor sistem.

4. uyarıyı mı bekliyorsun tadilat için :P :sofeer:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.03.2017 - 11:08 tarihinde, Mehmet Zeki Çelik yazdı:

slm aracım 2014 ford focus trend x paketi arabamda yokuş kalkış desteği(Hill holder)+(TPMS) var mı? bilmiyorum servisi aradım fabrika çıkışlı varsa aktif edebiliriz dediler.

C.tesi Bağcılar tarafına gelirim derseniz ben yardımcı olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ergün bey ilginiz için çok teşekkür ederim hafta içi çalışıyorum c.tesi dahil saat 5 ten sonra istediğiniz yere gelebilirim pazar da müsait oluyorum inşallah denk geliriz. Başakşehir ne alibveyköy cıvarlarındayım genelde.Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mehmet Zeki Çelik yazdı:

Ergün bey ilginiz için çok teşekkür ederim hafta içi çalışıyorum c.tesi dahil saat 5 ten sonra istediğiniz yere gelebilirim pazar da müsait oluyorum inşallah denk geliriz. Başakşehir ne alibveyköy cıvarlarındayım genelde.Şimdiden teşekkürler

C.tesi Saat 19:00 Bağcılar Olimliyat Salonu -0507-120-25-74

https://goo.gl/maps/4JBj7Fa1iiR2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.