Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, cengiz bayram yazdı:

Daha önce İzmir civarı yardımcı olurum diye yazmıştım. İkinci ve son kez yazıyorum.  Aliağa ya bekerim.

Cengiz bey, şimdiden teşekkür ederim. Yeni bir kablo sipariş ettim, onunla da olmazsa bir Aliağa ziyareti yaparım size. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gökhan ADIGÜZEL yazdı:

Benim kabloyu sipariş vereli 29 gün oldu. Daha yurda girmedi :)

aliexpress kargo izlemeye güvenme. Ben uçağın 15 gündür havada olduğunu görüyorum bir baktım, postacı gelmiş. belli olmuyor. eli kulağındadır gelir bu günlerde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gökhan ADIGÜZEL yazdı:

Daha yurda girmedi

11.11 den aldığım ürünler 15 kasım postaya verildi ama halen gelen bir şey yok :)

Küresel sıkıntı var galiba :)

Şimdi, Akif Kama yazdı:

aliexpress kargo izlemeye güvenme. Ben uçağın 15 gündür havada olduğunu görüyorum bir baktım, postacı gelmiş. belli olmuyor. eli kulağındadır gelir bu günlerde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Guray G. yazdı:

Cengiz bey, şimdiden teşekkür ederim. Yeni bir kablo sipariş ettim, onunla da olmazsa bir Aliağa ziyareti yaparım size. Şimdiden teşekkürler.

Rica ederim. Herkese herzaman yardıma hazırIm. 

--7 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Son kez olmaz Cengiz :)

Biz burda iki kez yardım edince veya teklif edince kapatalım mı o zaman konuyu :)

Biz bu konuda epey zorlandık biliyorsunuz. Şimdi böyle uğraşıp sorun yaşayan arkadaşları görünce o zamanlar aklıma geliyor. Arkadaşa daha önce yardımcı olabileceğimizi yazdım. Ancak arkadaş haklı olarak kendisi çözmeye çalıştı. Grup üyelerinden de size İzmir de yardımcı olacak birileri vardır deyince ikinci ve son kez diye yazdım ☺☺

cengiz bayram tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎10‎.‎12‎.‎2016 - 22:10 tarihinde, Saim Üstünel yazdı:

Benim yeni kasa cmax'in göstergesinde soğuk havalarda çıkan kar tanesi şeklinde uyarı çıkmıyor arkadaşlar. Sistemi henüz hiç kurcalamadım. Bunun bir ayarı var mı? Foccus veya elm config ile açılabilir mi? 

Bugün göstergeye güncelleme atıldı. Yaklaşık 1 saat sürüyor, Güncelleme dosyaları yazarken ''Kar uyarısı''  TFT ekranda çıktı, sonra güncelleme bitince çıkmadı. Yani boşa uğraşıyoruz.

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Ozan, biz bu kuga göstergeye neden yazamıyoruz, ne dersin? FV4T-.. 'yi focccus programı desteklemediği için olabilir mi?

Yani read yapıyor ama yazarken hata verip kesiliyor. Bir de nedense yazarken ibreler aşağı yönlü limitlerini zorluyorlar. Öyle olunca çıkacaklar yerinden diye çok zorlayamıyorum :) 

büyük ihtimalle o yüzden abi.

ibrelerin dibi görmesi bende de oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Antalya ya gelince bende yaparım ne olacak çok bir şey mi

Eyvallah Osman'ım. Çok Teşekkür Ederim.

--3 dakika sonra eklendi--
13 saat önce, Kadir Mermer yazdı:

Döşemealtı nda ikamet ediyorum merkeze hafta içi salı veya çarşamba inicem 15 dk sürmez bir sorun çıkmaz ise

Hımm. O zaman şöyle yapalım. Ne zaman dersen ben geleyim sana. Cumartesi akşama doğru olur. Pazar günü her saat olur. fark etmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16.12.2016 - 21:13 tarihinde, Tuncay A. yazdı:

Bugün göstergeye güncelleme atıldı. Yaklaşık 1 saat sürüyor, Güncelleme dosyaları yazarken ''Kar uyarısı''  TFT ekranda çıktı, sonra güncelleme bitince çıkmadı. Yani boşa uğraşıyoruz.

buda yeni kasa cmax face grubunda bir arkadaşın. uyarı çıkıyor. eski kasa cmax tada çıkıyordu bende.

15039554_10157795872255500_5174436047474871038_o.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.12.2016 - 12:39 tarihinde, Fatih Aldemir yazdı:

Bende eski opel aracımdan kalan elm bu... Modifiye işini beceremeyeceğim galiba. Modifiye etmeden hiç mi işe yaramaz bu aparat?

b3ff1f9086abcd9d87c371f7e7c9db3c.jpg

bugün deneme fırsatım odu ve sonuç olumsuz. Googledan arayacak olanlar için not düşeyim :)

opcom farklı araçlarda işe yarar mı,kullanılır mı?

cevap: ford marka araçta işe yaramıyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de mesai içerisinde bayraklı dayım, akşamları Bozyaka da. kablo bagajda. Lazım olursa haber verin bende verebilirim kabloyu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.