Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

14 dakika önce, Halil Zengin yazdı:

sağol abi teşekkür ederim

--9 dakika sonra eklendi--

bunu yapan arkadaşların yüklediği herhangi bir video varmı acaba? yaparken yanlışlık yapmamak için soruyorum

114 sayfanın içinde yok diye biliyorum fakat video çok lazım değil, her adım belli zaten karmaşık bi'şey yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün elm327 kablosunun siparişini verdim. işallah geldiğinden sorun çıkmadan halledebilirim. sadece bir sorum olacak. simdi kaabloyu arabaya taktık. yapmak istediğimiz değişiklikleri yaptık. bunları kaydettikten sonramı abs menüsüne giriyoruz. yoksa abs menüsüne girdikten sonramı hepsini kaydediyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Halil Zengin yazdı:

bugün elm327 kablosunun siparişini verdim. işallah geldiğinden sorun çıkmadan halledebilirim. sadece bir sorum olacak. simdi kaabloyu arabaya taktık. yapmak istediğimiz değişiklikleri yaptık. bunları kaydettikten sonramı abs menüsüne giriyoruz. yoksa abs menüsüne girdikten sonramı hepsini kaydediyoruz.

İlk mesajdaki sıralamayı yapınca zaten kaydetmiş oluyorsun. Yani yokuş kalkış desteğini aktif ettin sonra write to bcm diyorsun ardından abs menüsüne girip initialize ecu diyip kaydediyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.11.2016 - 16:27 tarihinde, Halil Zengin yazdı:

sağol abi teşekkür ederim

--9 dakika sonra eklendi--

bunu yapan arkadaşların yüklediği herhangi bir video varmı acaba? yaparken yanlışlık yapmamak için soruyorum

Sen kablo gelince burdan bana yaz team ile bağlanıp yaparız :) çok basit ama dikkat isteyen iş... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Halil Zengin yazdı:

style plus pakette şehir içi güvenlik sistemi var olarak görünüyo ama ben bikere battaniyeyle denedim durmadı. hiç plus pakette bunu yeneyen arkadaşlar oldumu yada elm kablosuyla açılabilirmi

Yol B. menüsünden özelliklik var mı yok mu/açık mı kapalı mı diye bakabilirsiniz. ELM ile açılsa ilk mesajda belirtilirdi tahmin edildiği üzere. Bu konudaki içerikler RESMİ YÖNTEM değildir. Yani aracınızda hatalı olan donanımları ört-pas etmeye yaramaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yol B. menüsünden özelliklik var mı yok mu/açık mı kapalı mı diye bakabilirsiniz. ELM ile açılsa ilk mesajda belirtilirdi tahmin edildiği üzere. Bu konudaki içerikler RESMİ YÖNTEM değildir. Yani aracınızda hatalı olan donanımları ört-pas etmeye yaramaz.

Battaniye ile durmaması normal değil mi? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] bknz Serdar Yaman
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar geçen gün nav menüsünü mıncıklarken karşıma şu çıktı. Nav+Menü tuşuna aynı anda bastığımda çıkan menülerden birisinde kapılardan hangisi açıksa direk yazdı sol arka kapı açık diye. Ha bu ekrana ayrı bir ikaz olarak değil de menü içerisendeki sırada çıktı. Demem o ki araba göstergede kapı açık ikazını gösterebiliyorken teyp ekranında da demek ki bunu gösterebilir. Acaba ayrı bir ayarı mı var.Daha önce bakmışmıydın sen buna.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.