Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Evet otomatik çocuk kilidi istiyorum ben yani. 

Çocuk kilidi için arabadan in, yan tarafa geç, anahtarı sok, çevir kapat oooo.

Bi düğme olsun bastım mı kitlesin dimi ama.

arkaya her binenin kapısını açıyorum inmesi için veya camı indiriyorum dışardan açmasını istiyorum çocuk kilidi ise sürekli kapalı konumda allah korusun birgün açar unuturum oyüzden böyle kullanıyorum ben...

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan cım bilgine hayran kaldım ama açıkgönüllükle söylüyorum, olayın ne old anlamadım neyi nereye bağlayacaz, progr nereye kuracaz, ne gibi işlerimize yarayacak şöyle olaya yabancı da olsa hepimizin anlayacağı şekilde tarif etsen, birde başlık başlık hangi pratik işlere yarayabileceği hiç bulaşmamamız gereken yerleri, tabi ki en önemlisi bu işi bizim gibi amatörlerin yapıp yapamayacağı

velhasılı bize balık tutmayı öğret, sevgiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan cım bilgine hayran kaldım ama açıkgönüllükle söylüyorum, olayın ne old anlamadım neyi nereye bağlayacaz, progr nereye kuracaz, ne gibi işlerimize yarayacak şöyle olaya yabancı da olsa hepimizin anlayacağı şekilde tarif etsen, birde başlık başlık hangi pratik işlere yarayabileceği hiç bulaşmamamız gereken yerleri, tabi ki en önemlisi bu işi bizim gibi amatörlerin yapıp yapamayacağı

velhasılı bize balık tutmayı öğret, sevgiler

Aslında öyle yapmaya çalıştım, ELM327 kablosu olması gerektiğini atlamışım sanırım. İşe yarar özellikler diyede en altta belirttim şuan sadece otomatik kilitleme var diyebiliriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında öyle yapmaya çalıştım, ELM327 kablosu olması gerektiğini atlamışım sanırım. İşe yarar özellikler diyede en altta belirttim şuan sadece otomatik kilitleme var diyebiliriz :)

peki kabloyu aldık, programı laptop a kurduk bu kablo bizim bilgisayarımız ve bu arabanın beynine giden ((ismi aklıma gelmedi siz söyleyin chipledikleri yer) yer arasında bağlantı kurdu, buraya kadarını yapabilirsek program üzerindende değişiklikleri yapacaz yanlışım varsa düzelt, bizim yapabilirliğimiz var sanırım..

aslında şu geri vitese atınca aynaların, aşşğıyı göstermesi harika bişeymiş sırf bunun için uğraşırım ama otom kitleme için çok uğraşmaya değmez

kemal kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki kabloyu aldık, programı laptop a kurduk bu kablo bizim bilgisayarımız ve bu arabanın beynine giden ((ismi aklıma gelmedi siz söyleyin chipledikleri yer) yer arasında bağlantı kurdu, buraya kadarını yapabilirsek program üzerindende değişiklikleri yapacaz yanlışım varsa düzelt, bizim yapabilirliğimiz var sanırım..

aslında şu geri vitese atınca aynaların, aşşğıyı göstermesi harika bişeymiş sırf bunun için uğraşırım ama otom kitleme için çok uğraşmaya değmez

Aynen öyle, şuan ancak otomatik kilit yapılıyor, aynanın inmesi vs mümkün değil. İleride yapılabilecekler genişlediğinde (mesela lastik basınç uyarı sistemi) başlığı güncelleyeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan sana sormuştum da nedense alıntı yapamıyorum. Benim demek istediğim bu programla bi-xenon larıda aktif etmemişmiydin, arıza uyarısını kalkması bu programla değilmiydi demek istedim.

evet abi bu programla yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.