Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ozan Kar

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen özellikler [Hill Holder Eklendi]

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, Kadirhan Demir yazdı:

Acaba Yardım edecek Bir Focus'can Bulabilecekmiyim..

Aux aktifleştirme kısmını anlamadım bildiğim sizin araçta yok o özellik, yardım etmesine ederim Ataşehirdeyim...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 saat önce, Kadirhan Demir yazdı:

Arkadaşlar Merhaba Öncelikle Hepinize Yazılarınızdan Ve Yardımlarınızdan Dolayı Teşekkür ederim 
Aracım 2013 Trend x Focus Mk 3 Diyede Adlandırılıyor
Bugün kü Problem Elm327 Modifiyeli Cihazımdan  Yokuş Kalkış , 7 /km ) hıza Duyarlı Kapı Kilitleme Lastik Basınc Sensörü Aktşifleştirme Gibi Bir çok Özelliği Kendim Hallettim Ama  Gelin görün ki Aux Aktifleştirmeyi Bulamıyorum Nasıl Yapılır Bilmiyorum Kablo Bağlantılarını Araştırdım Yaptım Ama Auxu Cihaz İLe Aktifleştiremiyorum Yardım ederseniz sevinirim  iyi forumlar..

aaa.PNG.33cc8f04c94a69b73a441f46fce79b21.PNG

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün yine elm327 ile araca bağlandım. Focccus ile bağlanamadığım için Forscan lisans yapıp onunla bağlandım. Şu hareket edince kilitleme olayını yapayım dedim. Forscanda devirli kilitleme kısmını açık yaptım. 7 km hızı geçince otomatik kilitliyor. Araç beni servise götürün diye yalvardı 🙂 Yalnız bir sürü hata kodu üretti 🙂 

C401_64

C140_00

C121_00

C151_00

C199_00

C200_00

Forscandan sildim programda gözükmüyor. Modül bulunamadı demeye başladı şimdide. YB hala yukarıda ki kodlar gözüküyor silinmemiş yani. Sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 saat önce, Mustafa Kızıltan yazdı:

Bugün yine elm327 ile araca bağlandım. Focccus ile bağlanamadığım için Forscan lisans yapıp onunla bağlandım. Şu hareket edince kilitleme olayını yapayım dedim. Forscanda devirli kilitleme kısmını açık yaptım. 7 km hızı geçince otomatik kilitliyor. Araç beni servise götürün diye yalvardı 🙂 Yalnız bir sürü hata kodu üretti 🙂 

C401_64

C140_00

C121_00

C151_00

C199_00

C200_00

Forscandan sildim programda gözükmüyor. Modül bulunamadı demeye başladı şimdide. YB hala yukarıda ki kodlar gözüküyor silinmemiş yani. Sorun olmaz diye düşünüyorum.

elm modifiyeli olmadan tüm modullerdeki dtcleri silemezsiniz. göstergede silemeyeceklerinizden birisi.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
1 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

elm modifiyeli olmadan tüm modullerdeki dtcleri silemezsiniz. göstergede silemeyeceklerinizden birisi.

Teşekkürler bundan sonraki işim modifiyeli hale getirip denemelerde bulunmak. Bu Forscan ile benim araçta olmayan bir özelliği açsam zararı dokunur mu.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
6 dakika önce, Mustafa Kızıltan yazdı:

Teşekkürler bundan sonraki işim modifiyeli hale getirip denemelerde bulunmak. Bu Forscan ile benim araçta olmayan bir özelliği açsam zararı dokunur mu.

donanım gerektiren bir şeyi açarsanız dtc atar.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
06.12.2018 - 16:11 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Forumda yazıldı. Park sensörünün sesi gidiyor, hatırladığım kadarıyla.

göstergeyi değiştirince park sensörünün gittiğini okumuştum ancak gösterge yazılımı güncelleyen görmediğim için sormuştum aynı mı olur sonuç

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
7 saat önce, Berat Öztürk yazdı:

göstergeyi değiştirince park sensörünün gittiğini okumuştum ancak gösterge yazılımı güncelleyen görmediğim için sormuştum aynı mı olur sonuç

evet.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Erdal P.
      Arkdaşlar merhaba.aranıza yeni katıldım.uzun zamandır konuyu ve forumu takip ediyorum.aracım 2008 makyajlı focus trend.aracımda eco mod ve otomatik kilitleme özelliklerini aktif etmek istiyorum.elm 327 kabloyu aliexpressten aldım.elmconfig programıyla bağlandım.ancak yalnız 120 km'den sonra uyarı özelliğini aktif edebildim.forumdan okuduğum kadarıyla eco mod ve otomatik kilitleme özelliğini aktif edebilmek için rom güncellemesi yapılması gerekiyor.HEC menüsündeki güncelleme sayfasına girdiğimde rom versiyonunun 230 olduğunu gördüm.yükseltilebilecek rom listesinde ise aşağıda  eklediğim ekran görüntüsündeki ROM versiyonları çıkıyor.hangisini yükleyeceğim konusunda tereddütte kaldım.yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı?verceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

• Yazan: İsmail Kırbaş
      Selam Arkadaşlar Elm 327 kablom var ekte fotolarda görüldüğü gibi modifiye etmek için almıştım fakat bu kablo resimlerde gözüken anlatılan gibi çıkmadı formda ve nette bayağıdır araştırıyorum ama bir bilgi bulamadım.
      fotograf benim kabloya ait en alttaki de olması gereken kablolular için olan.
      konu hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.Teşekkürler.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.