Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ozan Kar

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen özellikler [Hill Holder Eklendi]

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Mehmet Ali Varlı yazdı:

Ankara'da, bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek var mı acaba?

Aktif kullanıcı olun, buluşma varsa buluşmaya gelin yardımcı olabilecekler olur 🙂 Diğer türlü her aşaması detaylı anlatılmış siz de yapabilirsiniz kimseye ihtiyacınız yok.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hepinize iyi geceler benim sorum  bende OBD2 ve ELS27 var acaba minibook'a delphi programı kursam OBD2 veya ELS27 kullanarak arabanın içinde gerekli oynamalar yapabilir miyim (Delpinin içindeki programları-kodlamalar -enjertörleri hata silme ve öğretme-hata okuma ve silme-anahtar ve immolizer -gibi) açıklama yaparsanız sevinirim

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
‎6‎.‎10‎.‎2018 - 18:46 tarihinde, H. Cenk yazdı:

@Ozan Kar bir şey soracağım. Arabadaki multimedyaya torque uygulaması kurup birşeyler görmek için şu odb2 uygun olur mu? 16 pin yazıyor. V1.5 ve V2.1 i var.  Fark eder mi , hangisini almalı? 2 dolar fiyatı var alide. 

ELM327-V1-5-V2-1-USB-Bluetooth-OBD-2-Scanner-Automotive-for-PC-EML-327-V1.jpg_640x640q90.jpg

2.1 versiyonlar bizim araçlarda çalışmıyor. 1.5 olanlardan alın.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: İsmail Kırbaş
      Selam Arkadaşlar Elm 327 kablom var ekte fotolarda görüldüğü gibi modifiye etmek için almıştım fakat bu kablo resimlerde gözüken anlatılan gibi çıkmadı formda ve nette bayağıdır araştırıyorum ama bir bilgi bulamadım.
      fotograf benim kabloya ait en alttaki de olması gereken kablolular için olan.
      konu hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.Teşekkürler.
    • Yazan: Emre Hünkarbey
      Merhaba. 2015 Benzinli Powershift aracımda hareket ettikten sonra otomatik kilitlenme ile ilgili forumda okuduğum bilgileri uyguladım ama olmadı. Korna çaldı 2-3 kez ama yine olmadı. Bu gizli özellikleri ücret karşılığı adana veya maraş’ta aktif edebilecek birileri var mı acaba ? Çok sağolun şimdiden
    • Yazan: Emre Hünkarbey
      Merhaba. Bugün (22 Kasım 2017) itibariyle 2015 Model Focus Sedan Style Benzinli Powershift araç sahibi oldum. Forumda okuduğum kadarıyla Powershift’lerin hepsinde yokuş kalkış desteği olduğu belirtiliyor ama arabam bugün sürekli geri kaçırdı. Ayarlar menüsünde de çekiş kontrol var ama yokuş kalkış diye bir menü yok. Acaba nasıl aktif oluyor, yardımcı olursanız çok sevinirim, cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.