Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Şuan tüm markalarda araç haraket eder etmez kapılar kilitleniyor. Sonuçta kaza anında kendiliğinden açılır diye tahmin ediyorum. Şehir içi kullanımda çok sıkıntı şuanki durum. Kapkaç olayları oldukça fazla ve ben sürekli kilitlemeyi unutuyorum

Sizin aracınız buna programlı mı peki ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozaman elm327 kablolu alıp deniycem, umarım aracın beyninde problem olmaz zaten sadece auto lock özelliğini açmayı düşünüyorum

--0 dakika sonra eklendi--

Yakup bey aracınız buna programlı mı derken? Nedemek istediğinizi anlayamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Şuan tüm markalarda araç haraket eder etmez kapılar kilitleniyor. Sonuçta kaza anında kendiliğinden açılır diye tahmin ediyorum. Şehir içi kullanımda çok sıkıntı şuanki durum.

Buna :yeah: Bence sırf bunun için uğraşmaya değmez ama siz bilirsiniz. Kemer takmak gibi bunu da alışkanlık haline getirmek zor olmasa gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bukadar saçma bişey olamaz yani bu auto lock özelliği isteğe bağlı olarak yapılabilmeli, Ford markası bu konuda sınıfta kaldı bence. Ben ilk kez Ford sahibi oldum diğer marka araçlarımda bu özellik zaten vardı. Yetkili servis aktif hale ids ile gelebileceğini söylüyor ama yasak mış yapmıyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Zaten bukadar saçma bişey olamaz yani bu auto lock özelliği isteğe bağlı olarak yapılabilmeli, Ford markası bu konuda sınıfta kaldı bence. Ben ilk kez Ford sahibi oldum diğer marka araçlarımda bu özellik zaten vardı. Yetkili servis aktif hale ids ile gelebileceğini söylüyor ama yasak mış yapmıyorlar

Yetkili servis adı üzerinde sadece fabrikasyon sunulan işleri yapmakla yükümlüdür. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Beyazıt Turgay yazdı:

Siz kabloyu temin edin gerisi kolay :) team Viewer ile bağlanır hallederiz. :) Bana da forumdan arkadaşlar yardım etmişti şimdi kendim hallediyorum bir çok şeyi...  sağolsunlar. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Çağatay bey eğer arabanın böyle bir özelliği varda servis açmıyorsa o servise tabikide kızarım. Siz bence bu konuya ilişkin yorum yapmayın ben auto lock özelliğini aktif olmasını istiyorum sizi ilgilendirmez yardım istedik yorum değil diğer arkadaşlara tşk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi servisin de kendine göre geçerli sebepleri olabilir, kendimiz yapabildiğimiz birşey olduğundan çok da takmayın bence. Cepten giriyorum nerden olduğunuzu göremedim ama yakinsaniz hallederiz. Hiç dert etmeyin..

Ekleme: yarın yola çıkacağım, İzmir'den Ankara sonra da Yozgat'a geçiş yapacağım, yol üzerinde isteyen olursa yardimci olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Beyazıt Turgay yazdı:

Yakup Çağatay bey eğer arabanın böyle bir özelliği varda servis açmıyorsa o servise tabikide kızarım. Siz bence bu konuya ilişkin yorum yapmayın ben auto lock özelliğini aktif olmasını istiyorum sizi ilgilendirmez yardım istedik yorum değil diğer arkadaşlara tşk

Öncelikle aracın özelliği değil, sistemi crackliyorsunuz. İkincisi sizden yorum yapmak için izin istemem gerekmiyor bilmem farkında mısınız? Üçüncüsü ben size yardım etmeye çalışıyorum, belki bir gün hayatınızı kurtaracak ufacık detay. Sakince tekrar okumanızı tavsiye eder, tekrar saygısız yorum yaparsanız; sizi bu siteden engellemek zorunda kalacağımı bildirmek isterim. Unutmayın burada herkes yardım etmek için var zaten, kimse birine laf yetiştirmek için zaman kaybetmek istemez.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar lastik basınç uyarısını sonunda gördüm.Tüm lastikler 30 psi iken tek lastiği 15 psi ye düşürdüm.Yaklaşık 5 km sonra uyarı çıktı.Daha önceki sayfalarda küçük ekranlı göstergelerde de uyarı çıkıyormu gibi yazılar okumuştum.Bilmiyorum fotoğraf paylaşan oldumu.

Eğer paylaşan olmadıysa buyrun malum uyarı

20170120_175617.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

tam tersi, aracın özelliği. crack filan yok konfigrasyon değişikliği yapılıyor sadece.

Aydınlandım çok sağol :D Bilmiyordum, anlaşılır olsun diye ifade ettim öyle :zha: 

O yüzden sonradan açılan (özellik) arabaların kilidi açılmıyor, demekki farklı yazılım engeli de var arabada.

Keyfen kapattıklarını düşünmüyorsun umarım? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Aydınlandım çok sağol :D Bilmiyordum, anlaşılır olsun diye ifade ettim öyle :zha: 

O yüzden sonradan açılan (özellik) arabaların kilidi açılmıyor, demekki farklı yazılım engeli de var arabada.

Keyfen kapattıklarını düşünmüyorsun umarım? 

açıkça yazmadığın aksine zaman yanlış anlaşılabilir / yanlış yönlendirici olabilir bence.

nerden biliyosun? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

açıkça yazmadığın aksine zaman yanlış anlaşılabilir / yanlış yönlendirici olabilir bence.

nerden biliyosun? 

Sonradan özellliği açılınca, kazada kilidi açılmayan araba gördüm. Ötesini bilemiyorum, belli ki özellik yok Avrupa'da açmadılar özelliği. Böyle bir şeyin pazarlama opsiyonu olacağını sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.