Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

16 dakika önce, Barış Kartal yazdı:

Doğru söylüyorsun aynı şey işte ama yokuş kalkış desteği normale göre biraz daha yıpratıyor eğer debriyaj sistemini biliyorsanız bunların farkinda olursunuz

Debriyaj baskı balata ile yokuş kalkış sistemi farklı şeyler. Yokuş kalkışı abs/esp sistemi frenleri kontrol ederek yapıyor. Transit ile ilgili bir sorun varsa, nedeni bununla alakalı olamaz. 

ESP destekli yokuş kalkış sistemini Bosch patenti ile kullanıyor otomobil üreticileri. Fren tutunma süresi yaklaşık 2 saniyedir. Ancak araç hareket etmek için gerekli torka ulaşırsa, bu süreyi beklemeden frenler bırakılır. Bu süre de milisaniyeler ile ölçülür. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

s.a bi bu uygulamaları yükleyebileceğim elm kablosu linki paylaşır mısınız ? 

ve 2014 trend-x aracıma bu bahsedilen özelliklerden hangilerini yapabilirim ? yardımcı olur musunuz ? Öğleden önce link atarsanız yarına elimde olur kargoları teslim etmeden satıcılar almak istiyorm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Ogün Özemre yazdı:

Modifiyeli elm 327 kablo diye arat bulursun. 130 tl civarı fiyat istiyorlar. Ben ali expressten aldım 50 tlye. 2 haftada geldi. 

İşte aldığının linkini atabilirsen şimdi yanlış ürün alırız boş yere 2 hafta beklemeyelim bende aliexpressten alıcam çünkü acelem yok :) bi yardımcı olur musun rica etsem  

--0 dakika sonra eklendi--
--1 dakika sonra eklendi--

bide bu var 

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/elm-327-usb-modifiye-edilmis-kisa-devreli-ftdi-elm327-ayni-gun-kargo-291218161?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252887*22324021167*58375872927*{type}*291218161*pla-79002696447&gclid=CjwKCAjwoNrMBRB4EiwA_ODYv_N2hcDHxsXZvzmIi4-qFHZ__rsWh4n5i1_q2gXJfUk9_pI7i5g2QxoC31sQAvD_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

acaba bu uyumluysa bununla yapabilirsem bunu mu alsam bilgisi olan varsa yardım lütfen

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ogün Özemre yazdı:

Siparişi geçtim bile teşekkürler. Peki 2014 trend-x e açabileceğim özellikler ozanın anlattıklarından hangileri deneyen var mı ? yokuş kalkışı yapsam bana yeterli aslında gerisinde gözüm yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Onur Tokmak yazdı:

Siparişi geçtim bile teşekkürler. Peki 2014 trend-x e açabileceğim özellikler ozanın anlattıklarından hangileri deneyen var mı ? yokuş kalkışı yapsam bana yeterli aslında gerisinde gözüm yok :)

Lastik basınç ve hareket ettikten sonra kapı kilitleme de açılıyor bildiğim kadarıyla. Konuyu baştan göz atarsanız vardır uygulayanlar mutlaka

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Lastik basınç ve hareket ettikten sonra kapı kilitleme de açılıyor bildiğim kadarıyla. Konuyu baştan göz atarsanız vardır uygulayanlar mutlaka

yokuş kalkışı aktiflestirin yeter bence ben babamın araçta sadece onu açtım çok memnun yokuş kalkıştan, oto.kiliti açmadım ne olur ne olmaz anahtar içinde iken kapi oto.kilitlenir diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

yokuş kalkışı aktiflestirin yeter bence ben babamın araçta sadece onu açtım çok memnun yokuş kalkıştan, oto.kiliti açmadım ne olur ne olmaz anahtar içinde iken kapi oto.kilitlenir diye

ya banada sadece o lazım zaten gerisi çok önemli özellikler değil ekstra birşey katmıyor hayatıma ürün gelince deniyeceğim yapanlardan yardım felan alarak inşallah sorunsuz başarabilirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Onur Tokmak yazdı:

donanım eklenmeden lastik basınç, kapı kilitleme, yokuş kalkış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.