Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Mahmut KARADAĞ kardeşime teşekkür ediyorum.
Dün (05.01.2019) benimle buluştu ve focus umda aktif edilebilecek bütün özellikleri:  Kapıların otomatik kilitlenmesi, Lastik basınç, Yokuş kalkış desteği ve cam açma kapama özelliklerini aktif etti. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.01.2019 - 18:11 tarihinde, Yasin Taşcı yazdı:

forscanı lisansladım 2.3.2019 2 aylık bi lisans verdi 2016 dizel focusa dpf rejenasyonu yapamıyorum anahtar işaretine tıkladığımda dpf statik rejenasyon sekmesi çıkmıyo sizce nerde yanlış yapıyorum

Kablo modifiyeli mi? Bende çıkıyor rejenerasyon işlemi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10.05.2018 - 13:50 tarihinde, Sarp D. Uygur yazdı:

Göstergeyi ST açılış yapabiliyoruz focccus üzerinden, ayrıca yeni esc menüsü (çekiş kontrol) ile spor modu açılabiliyor ve elektronik hız sabitleyici tamamen devre dışı bırakılabiliyor. Ruslar sağolsun yeni şeyler öğreniyoruz...

Araç  ST olmasa bile logoyu değiştirebiliyormuyuz?

Araç 2013 trend x spor modu açılırmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili @Ozan Kar

Bu konu başlığı altında araçlarımızda aktif edebileceğimiz özelliklere dair çok güzel ve faydalı paylaşımlar var. 

Senden ricam bu özelliklerin kodlarını vs. İlk sayfadaki ilk iletine eklemendir. 

Zira konu ile ilgilenen arkadaşlar aynı şeyleri sormalarının ve aynı cevapları almalarının sonu olmayacak, ilk sayfalardaki faydalı olan konu 200 sayfada takip edilemez olmuştur.

Gereğini yapacağını düşündüğüm için şimdiden bu güzel konu ile ilgilenen tüm forumdaşlarım adına sana teşekkür ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Alper Sakallı yazdı:

Sevgili @Ozan Kar

Bu konu başlığı altında araçlarımızda aktif edebileceğimiz özelliklere dair çok güzel ve faydalı paylaşımlar var. 

Senden ricam bu özelliklerin kodlarını vs. İlk sayfadaki ilk iletine eklemendir. 

Zira konu ile ilgilenen arkadaşlar aynı şeyleri sormalarının ve aynı cevapları almalarının sonu olmayacak, ilk sayfalardaki faydalı olan konu 200 sayfada takip edilemez olmuştur.

Gereğini yapacağını düşündüğüm için şimdiden bu güzel konu ile ilgilenen tüm forumdaşlarım adına sana teşekkür ederim. 

Mesela? Benim bildiğim herşey ilk mesajda yazıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Selçuk Öz. yazdı:

Hız 120 yi geçince uyarı sesi çıkarması, açılış logosunu sd yapma vs. İlk aklıma gelenler... 

Hız uyarısını bilmiyorum, yol bilgisayarından ayarlanmıyor mu o? Titanium dışında mı yok?

Logoyu eklerim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Mesela? Benim bildiğim herşey ilk mesajda yazıyor. 

ST logosu koyma, düz maviden mavi-siyah arka plan yapma vs. Sen daha iyi bilrsin işte ilk mesajda yazmayıp sonradan ulaşılmış özelliklere. Onları da ilk mesaja eklemeni istiyor halk ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bir sorun olucaktı okumada sorun yaşıyorum dolarken bir kere okuttum ondada yazarken sorun yaşadım neden kaynaklı olabilir yazarken de hata verince yakıtı görmez oldu sonra forscanla düzelte bildim ıstan bul anadolu takasındayım yardim edebilicek bir arkadaş yardim ederse çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.