Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

24 dakika önce, Mustafa Utkan yazdı:

Merhaba;

Aranıza yeni katıldım İstanbul anadolu yakasındayım Style paket aracımın gizli özelliklerinde yardımcı olabilcek birisi varmı dır ?

Atla gel Ataşehir e, halledelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Atla gel Ataşehir e, halledelim.

Abi Yedpanın karşısındaki Dinamik otomotivde çalışıyorum Telefon bilgilerini gönderirsen sana ulaşabilirim şuan araç bende değil en kısa sürede gelmek istiyorum yanına

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mustafa Utkan yazdı:

Abi Yedpanın karşısındaki Dinamik otomotivde çalışıyorum Telefon bilgilerini gönderirsen sana ulaşabilirim şuan araç bende değil en kısa sürede gelmek istiyorum yanına

Yedpa ya çok yakınım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yedpa ya çok yakınım ?

Abi müsaitsen görüşebiliriz class benzinliğin orda araç yok şuan ama tanışmış oluruz yedek parça konusunda yardımcı olabilirim bilgine abi 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunları nasıl yapabiliriz.. 4 yıl kadar önce kapı kitlemeyi buradaki konu yardımıyla yapmıştım.bunları bilen varmı?focus programıyla Yapıyorduk sanırım.
2011-2014 Focus Araçlarınızın Yokuş Kalkış Desteği,
Araç Hareket Edince Otomatik Kilitleme,
Kumandadan Cam Açma Kapama Süresinin Kısaltılması Özelliklerinizi Açalım.

SYNC 3 EKRANA KLİMA MENÜSÜ EKLEME VE SESLİ KOMUT AÇILIR.

Ayrıca Courier ve Fiesta Araçlarınızın Kumandadan Cam Açma ve Kapatma Özelliğini de Aktif Ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hocam bari sağdan soldan kopyaladığınız yazıyı biraz düzeltme zahmetinde bulunsaydınız keşke. İlk mesajı okuyun, orada yoksa diğerleri için sitede arama yapın.

Vallaha bu düzenlenmiş hali..orjinalinde bir sürü reklam ve telefon no var..teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine de bırakalım notu. Bu işi yapan arkadaşlar işinde iyiler. En azından ben Tuna ve Ahmet'i tanıyorum. Gönül rahatlığıyla aracını teslim edip yaptırabilirsin. Kendin yapmak istersen de hex kodu bu. 7D0-01-02 xxxx xXxx xxxx Apim modülüne as built formatında giriş yapacaksın diğer değerlere dokunmadan büyük X ile yazan yeri 2 olarak değiştireceksiniz. Bu işi yaparken elbette riskler vardır. dikkatli olmak lazım. Akünüz kesinlikle sağlam olsun. Mümkünse takviye yapın araca. Bu işi parayla yapanlara da saygı göstermek lazım çünkü risk alınıp yapılıyor. Ben de yeri geldi parayla yaptım lakin bildiğim bilgileri de isteyenlere paylaştım. Yolda sokakta mazot parası çıksın diye üç beş bir şeyler istedik. İsteyenler kendi yapar isteyenler ehil kişilerden yardım alır. 

--18 dakika sonra eklendi--

sesli kontrol ile de çalıştırmak istiyorsan 3 olarak değiştirilecek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar, bu camların açılıp kapanma sürelerinin kısaltılmasıyla alakalı ilk sayfada yazan yazı kafamı karıştırdı. Ben kitleyince kapanıp açınca açılmasını istemiyorum.  İlk sayfadaki yazıda;

"Fabrika değeri 06 yani 6*0.5=3 saniye. Bunu 00 veya 01 yapıp Write butonuna basın. İşlem sonrası her basışta camlar kapanacak veya açılacak.

Her bir artışın 0.5 saniyeye denk geldiğini @Kadir Kocatürk yazdı ancak benim denememde 02 yaptığımda bile epeyce basılı tutmak gerekiyor." 

yazıyor ama 02 yaptığımızda bile epeyce basılı tutmak gerekiyorsa, ben 1 saniye basılı tutunca çalışmasını istiyorsam kaç yapmalıyım :)

02 yaptığımızda aslında 1 saniye olması lazım ama epeyce basılı tutmak kısmı kafamı karıştırdı. 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Ali Erhan Güven yazdı:

yazıyor ama 02 yaptığımızda bile epeyce basılı tutmak gerekiyorsa, ben 1 saniye basılı tutunca çalışmasını istiyorsam kaç yapmalıyım ?

ben öyle bir değer bulamadım, 00 veya 01 için direk kapatıyor 02 de ise eskisinden çokta kısa olmayan bir süre basılı tutmak gerekiyordu belki bi yerde hata yapmışımdır fazla uğraşmadım, deneyebilirsiniz zararı olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Ercan Gülmez yazdı:

Herkese iyi günler. ELM327 kablosunu ptsi ye kadar ödünçe verebilecek abilerimiz kardeşlerimiz var mı acaba ?

Ercan, anadolu yakasına gelirsen benim kabloyu kullanabilirsin. Yollama kısmı nasıl olur bilemedim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

ben öyle bir değer bulamadım, 00 veya 01 için direk kapatıyor 02 de ise eskisinden çokta kısa olmayan bir süre basılı tutmak gerekiyordu belki bi yerde hata yapmışımdır fazla uğraşmadım, deneyebilirsiniz zararı olmaz.

Teşekkür ederim. 02 03 04 şeklinde deneyeyim bari.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.