Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Selman Kulak yazdı:

Küçük ekranlı yol bilgisayarında dijital hız gösterimi yapılıyor. Asıl amacım dijital hızı göstermek bu ekranda. . .

Ben ve Ozan da onun için bir açıklama yaptık. Els bile olsa elinizde belli bir altyapı kurmak gerek. Elm ile özellik açma gibi değil o iş...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ben ve Ozan da onun için bir açıklama yaptık. Els bile olsa elinizde belli bir altyapı kurmak gerek. Elm ile özellik açma gibi değil o iş...

Anladım hocam teşekkür ederim cevaplarınız için. . .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Selman Kulak yazdı:

Küçük ekranlı yol bilgisayarında dijital hız gösterimi yapılıyor. Asıl amacım dijital hızı göstermek bu ekranda. . .

Valla onu bende araştırdım göstergeye yeni yazılım eklemek gerekiyor detaylı olmasada ufak bir araştırma yapmıştım, yanlış bilmiyorsam geniş ekranlı göstergede hız göstergesi mevcut geniş ekranlı gösterge ile değişim yapmak daha kolay olur diye düşünüyorum..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20.05.2019 - 01:03 tarihinde, Emre Akbs yazdı:

Valla onu bende araştırdım göstergeye yeni yazılım eklemek gerekiyor detaylı olmasada ufak bir araştırma yapmıştım, yanlış bilmiyorsam geniş ekranlı göstergede hız göstergesi mevcut geniş ekranlı gösterge ile değişim yapmak daha kolay olur diye düşünüyorum..

Geniş veya dar ekran olarak değil de makyajlı ve makyajsız araçların ekranı olarak ayrım var. Makyajlı kasa ile gelen f1et koduyla başlayan göstergelerin yazılımını makyajsız kasada bulunan bm5t koduyla başlayan ekrana yazdırıyorsunuz ama hiç kolay bir iş değil. Büyük ve küçük ekranın dosyaları farklı, küçük ekranda els ile toplamda 2 saate yakın, büyük ekranda da 8 saate yakın sürüyor işlem. Haricen altyapıyı kurmadan araç üzerinde yapmak da büyük risk, akü bitiyor çünkü bu sürede.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Sarp D. Uygur yazdı:

Geniş veya dar ekran olarak değil de makyajlı ve makyajsız araçların ekranı olarak ayrım var. Makyajlı kasa ile gelen f1et koduyla başlayan göstergelerin yazılımını makyajsız kasada bulunan bm5t koduyla başlayan ekrana yazdırıyorsunuz ama hiç kolay bir iş değil. Büyük ve küçük ekranın dosyaları farklı, küçük ekranda els ile toplamda 2 saate yakın, büyük ekranda da 8 saate yakın sürüyor işlem. Haricen altyapıyı kurmadan araç üzerinde yapmak da büyük risk, akü bitiyor çünkü bu sürede.

Geniş ekranlı bm5t ile başlayan ekran güncelleme dosyalarını nereden indirebiliriz, site önerebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Sarp D. Uygur yazdı:

Aynen sarp hocamın dediği gibi desek daha doğru olur makyajlı kasa ile gelen ekranı alıp takmak daha mantıklı ki forumda bunu yapanlarda vardı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım. Dün forumdan görerek 2015 titanium aracımda özellikleri açmaya çalıştım fakat foccus programı sürekli write to bcm dediğimde hata verdi bunun sebebi ne olabilir ? Double ekrandan kaynaklı olabileceğini düşündüm. Arkadaşımın 2015 trend-x aracında denedik sorunsuz işlemleri hallettik. Yardımcı olabilecek birisi var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.