Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

arabaya bir şey yaparkende akü voltajınız yüksek olsun yoksa bcm voltaj dalgalanmasından kendini korumaya alır araç çalışmaz hiç bir şekilde yetkili servise çekmek zorunda kalırsınız.

ondan sonra orjinal ıds ile şasi nosuna göre yazılım emilip arabaya atmaları gerekiyor ...bilgilendirme amaçlı yazayım dedim ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yokuş kalkış ve lastik basınç için abs/initialize ecu yapmalısın, önce değişiklik sonra write to bcm sonra ini.ecu.

Tekrardan teşekkür ederim Gürkan abi ?

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

arabaya bir şey yaparkende akü voltajınız yüksek olsun yoksa bcm voltaj dalgalanmasından kendini korumaya alır araç çalışmaz hiç bir şekilde yetkili servise çekmek zorunda kalırsınız.

ondan sonra orjinal ıds ile şasi nosuna göre yazılım emilip arabaya atmaları gerekiyor ...bilgilendirme amaçlı yazayım dedim ...

Teşekkürler hocam haftasonu deneyeceğiz bakalım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Mehmet Baran Canpolat yazdı:

Arkadaşlar peki bu sistem üzerinden trend veya trend-x araçlar 115 hp ye yükseltiliyor bu doğrumu veya doğruysa araca bir zararı olurmu mekanik bakımdan

İlk mesajda bunun açıklaması var mı? Yok sanırım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar, 2013 trend paket focus a sahibiz , babama bu özelliklerin açılabileceğini söyledim hoşuna gitti ancak benim yapabileceğim bir iş olmadığını düşünüyor biraz ?  Ben bu işlemi yaparken araba hata verir veya herhangi bir sorun olursa her şeyi hiç dokunmamış gibi eski haline getirebilir miyim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Mehmet Yılmz yazdı:

Merhabalar, 2013 trend paket focus a sahibiz , babama bu özelliklerin açılabileceğini söyledim hoşuna gitti ancak benim yapabileceğim bir iş olmadığını düşünüyor biraz ?  Ben bu işlemi yaparken araba hata verir veya herhangi bir sorun olursa her şeyi hiç dokunmamış gibi eski haline getirebilir miyim ?

bu sorudan çıkan sonuç konuya göz atmamışsın, ilk mesajı bile doğru düzgün okumamışsın. bu durumda her şey olası...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında okumuştum ancak soruyu tam soramadığımdan yanlış anlaşılmış kusura bakmayın. Şunu sormak istemiştim cam sürelerini değiştirdim mesela daha sonra  hill holderi eklerken bir sorun çıkarsa akü kutup başını söküp taksam hiç işlem yapmamış gibi eski haliyle devam edebilir miyim olacaktı.

Mehmet Yılmz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Mehmet Yılmz yazdı:

Aslında okumuştum ancak soruyu tam soramadığımdan yanlış anlaşılmış kusura bakmayın. Şunu sormak istemiştim cam sürelerini değiştirdim mesela daha sonra  hill holderi eklerken bir sorun çıkarsa akü kutup başını söküp taksam hiç işlem yapmamış gibi eski haliyle devam edebilir miyim olacaktı.

hiçbir şeyin garantisi yok. düşükte olsa çözüm olmayabilir, hatta çok düşük ihtimalde olsa modüller kalıcı zarar görebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yokuş kalkış ,cam sürülerini kısaltmak ve lastik basınç sistemi olmak üzeri yalnız 3 ünü eklemek istiyorum. Başlangıçta belirtmişsiniz modifiyeliye ihtiyaç yok bunlar için diye. Bende N11 den bu ürünü buldumhttps://urun.n11.com/arac-takip-sistemleri/elm327-obd-ii-usb-arac-ariza-tespit-cihazi-P138083598 ürün acaba doğru mudur ?

Birde arızaları silmek için de bu cihazı mı kullanıyoruz yoksa başka cihaz mı almalıyım onun için ?

Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dtc silmek için modifiyeli gerekecek diye biliyorum ama emin değilim. Onu alacağına banggooddan bunu alabilirsin 2 hafta gibi kısa sürede geliyor ? https://m.banggood.com/tr/ELM327-USB-Modified-OBD2-Car-Diagnostic-Scanner-For-Ford-MS-CAN-HS-CAN-Mazda-Forscan-p-1336979.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Attığında işini görecektir ama arıza kodlarının tamamını silmiyor diye biliyorum yine de deneyen birilerinin cevaplaması daha sağlıklı olacaktır. Banggood iyidir, güzeldir ? ben değil ama komşumuz burdan almış kabloyu henüz deneme fırsatımız olmadı ama çalışacağından eminim ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.