Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Ercan yasar yazdı:

Arkadaslar 2018 focusa foccus programi hic bi ise yaramiyor forscan ile camlarin anahtarla suresinin kisalmasi ve araci kitler iken alarm sesi nasil ayarlaniyor yardimci olurmusunuz?

Önceki sayfalarda yazıldı, 2017 sonrası araçlarda foccus programı çalışmıyor. Lisanslı forscan kullanmalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu dediğiniz özellikleri açmak için şu 50 tl lik kabloyu alsak işimizi görürmü yoksa 150 tl olanı mı almak lazm. Birde küçük göstergeli araçlar için dijital hız aktif etmek için hangi proğram kullanılıyor kodları nedir

AD87A803-DAE5-4CF4-85E2-76FEBEA81D1E.png

4D5AD202-AFB3-48AD-92B3-16B1F3901EFF.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam konunun açılış yazısına bakarsanız kendinizde kolayca yapabilirsiniz hem öğrenmiş olursunuz hemde yarın öbürgün akünüz bittiğinde beyin sıfırlanıp açılan özellikler tekrar kapandığında bidaha yapan arkadaşlara muhtaç olmadan kendiniz yapabilirsiniz hemde maliyet olarak daha uygun olur ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Mehmet Baran Canpolat yazdı:

akünüz bittiğinde beyin sıfırlanıp açılan özellikler tekrar kapandığında

kapanmaz.

--3 dakika sonra eklendi--
6 saat önce, HakanKalkan yazdı:

2018 de forscan de bazı özellikler açılmıyor focccus programınını yapan ruslar bir daha güncelleme yapmayı unuttu herhalde 

adamın ticari bir derdi yok, kendi için yaptığı bir şeyi paylaştı, amatör bir iş yani.

yazarken deneme amaçlı elinde araba olması da genellikle gerekiyor. adamın arabasında esp olmadığından hill holder ve lastik basınçta sonradan eklendi mesela. ilk paylaştığında işe yarar tek şey kapı kilitlemeydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ercan yasar yazdı:

Arkadaslar forscan ile zannedersem yanlis biseyler yaptim ve abs esp fren ve ariza lambalari yanili kaldi ne yaptiysam olmuyor ne gibi bi islem yapmam lazim yardimci olurmusunuz

Tam olarak ne yapıyordunuz?

Hangi sekmelerde ne tür işlem yaptınız?

Detay vermezseniz yardımcı olamayız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer kodlarla ilgili bir değişim işlemi yapıldıysa ve geri yüklenmesi gereken kodlar (yani orijinaldaki kodlar elde yoksa) orijinal kodlara sahip aracın dosyasının geri yüklenmesi ile sorun hallolur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar herkese, @Gürkan Çakıroğlu Abi öncelikle yardım teklifin için teşekkür ederim irtibata geçemedim seninle kusura bakma. Mahalleden bi abim elm327 modifiyeli kablo satın almış iki araçta da hillholder korna ile kilit bildirimi ve diğer yazılan özellikleri açacağız ama öncelikle küçük bir sorum olacak. Bazı özelliklerde abs sekmesinden bir işlem yapıyoruz işlem sırası önemli mi ? Yani değiştireceğim bütün özellikleri değiştirdikten sonra en son abs sekmesinden işlemi uygulasam olur mu yoksa sırasıyla mı gitmem gerek ? Şimdiden teşekkür ediyorum verilen değerli bilgiler yardımlar için ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.