Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Elm üzerindeki switch i hs-can moduna al diyor. Elm cihazın modifiyeli olmalı.

Forumdaki başka bir konuda bu iş için cihazın modifiye edilmesine gerek yok yazıyordu. Focccus programına bağlandığımda "read form BCM" seçeneğine tıkladığım da bu uyarıyı alıyorum. Henüz değişiklik yapamadan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Alper Sert yazdı:

Forumdaki başka bir konuda bu iş için cihazın modifiye edilmesine gerek yok yazıyordu. Focccus programına bağlandığımda "read form BCM" seçeneğine tıkladığım da bu uyarıyı alıyorum. Henüz değişiklik yapamadan.

O zaman kullandığın elm cihazını beğenmedi. Daha önce forumda elm alan arkadaşlarda da çalışmama durumu olmuştu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hız ikaz 44 parametresine girdiğimde without speed warning yazıyordu  yanındaki parametre 01 ve pasifti. Şimdi sorum şu unknown yaptığımda değiştirdikten sonra tekrar without speed warning mi yapacağım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Yücel Yaman yazdı:

Hız ikaz 44 parametresine girdiğimde without speed warning yazıyordu  yanındaki parametre 01 ve pasifti. Şimdi sorum şu unknown yaptığımda değiştirdikten sonra tekrar without speed warning mi yapacağım. Teşekkürler.

44 parametresi 120km sesli uyarı ikazıdır. uknown yapın yanına 03 yazın kayıt edin tekrar without speed warning yapmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam arkadaşlar ben niğdeden yazıyorum style 2013 model aracıma ELM ile yokuş kalkış desteği özelliğini yüklemeyi başardım.

--28 dakika sonra eklendi--
‎25‎.‎11‎.‎2018 - 13:51 tarihinde, Kadirhan Demir yazdı:

Arkadaşlar modifiyeli Elm cihazında ms scan ve md scan ne oluyor elm deki anahtar dışa doğru ise ne anlama geliyor.

--30 dakika sonra eklendi--

olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar ist anadolu yakasında bu konuda yardımcı olabilicek birisini arıyorum zira yeni aldıgım ve ilk kez kullandıgım fokus 3 2014 model araçımda giderken kapıların otomatik kitlenmemesi Bluetooth olmaması vb.. donanımsal eksikleri tamamlamak istiyorum yardımcı olabilicek birileri varsa cok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Hasan altunsöz yazdı:

Selamlar ist anadolu yakasında bu konuda yardımcı olabilicek birisini arıyorum zira yeni aldıgım ve ilk kez kullandıgım fokus 3 2014 model araçımda giderken kapıların otomatik kitlenmemesi Bluetooth olmaması vb.. donanımsal eksikleri tamamlamak istiyorum yardımcı olabilicek birileri varsa cok sevinirim

Ataşehir e yolun düşerse hallederiz Hasan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşer hocam beykozdan pendiğe git gel yapıyorum müsait bi zamanda

2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ataşehir e yolun düşerse hallederiz Hasan...

Tmm hocam  size nasıl ulaşabilirim ? Müsait bi zamanda görüşmek için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.01.2019 - 17:35 tarihinde, Alper Sakallı yazdı:

63700000 yazdım istediğim gibi oldu arkadaşlar. 

IMG_20190130_173436.jpg

Benim araçta DE03 deyip yazdığımda D0 yazdı. Bende 63700000 yazdım ve yazdır butonuna bastığımda hata dedi ve yazmadı. Acaba benmi hata yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.