Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

01.03.2019 - 14:11 tarihinde, Alper Sakallı yazdı:

Els27 diye Google'da aratın. Ya da varsa size yakın muhitte kablosu olan bir forumdaştan rica edin. Yokuş kalkış, otomatik kapı kilidi, xenon far tipi, lastik basınç uyarısı, kumandadan camları açma-kapama süreleri, geniş ekran gösterge taktıktan sonra göstergenin türü ve 4'lü ekrana istediğiniz bilgiyi koyma, lastik ebatları, kapı kilit geri bildirimi.

Varmiki forumda yada bu yaziyi okuyan zonguldakli yada bartindan bir arkadaş els27 kablosu olan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Berk B. yazdı:

slm arkadaşlar aranızda sync 3 sisteme interface sistemi eklemiş olan var mı ?

telefon yansıtma, video aktarma, arka görüş kamerası aktivasyonu gibi sistemleri eklemek istiyorum.

görüşlerinizi bekliyorum 

Sadece ELM ile aktif edilebilecek şeyleri burada sorarsanız iyi olur ? Diğer başlıklara yazabilirsiniz, yoksa yeni konu açabilirsiniz. Özetle tüm donanımlar alınırsa SYNC 3 çalışır, ve özellikleri aktif olur.

Örnek konu:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Turgay Eliçora yazdı:

Varmiki forumda yada bu yaziyi okuyan zonguldakli yada bartindan bir arkadaş els27 kablosu olan

Turgay İstanbul’a yolun düşerse yardımcı olurum. Senede bir kaç kez Zonguldak merkeze de geliyorum ama en yakın ne zaman gelirim belli değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Turgay İstanbul’a yolun düşerse yardımcı olurum. Senede bir kaç kez Zonguldak merkeze de geliyorum ama en yakın ne zaman gelirim belli değil.

Gürkan bey geldiginiz zamanda yapabiliriz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ümit.Çakır yazdı:

merhaba arkadaşlar etiste aracın bazı modullerinde güncelleme görünüyor elm327 ile etisten yada farklı yazılımla güncelleme yapılabiliyormu?

Bu tür işlemleri evinizde yapmayınız yarın cebinizi yakabilir. Ayrıca bu konu ile ilgili bir şey değil bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar hayırlı akşamlar. Gruba yeni katıldım. C max 2012 trend benzinli model aracımın bazı özellikleri açmak istiyorum. 

Els27 mi almalıyım ya da

Elm327 modifiyelimi almalıyım. 

Önerdiğiniz model varsa adresini yollarmısınız. Tşk. 

Oğuz Tüfekçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar

Dün akşam my focus istanbul grubundaki 4 tane arkadaşımın aracında özellik aktivasyonu yapmaya çalıştım aldığım sonuçlar şöyle

1. Araç 2016 model ecobost st line alarm aktivasyonu yaptım arac kaput acik uyarısı verdi. Alarmı kapatınca uyarı gitti

2.Araç 2016 model titanyum 1. Araç ile aynı uyarıyı verdi.

3.Araç 2017 model courrier forscan ile baglandım alarm aktivasyonu yaptım kapi acik uyarısı verdi. Kumandadan cam açma kapamayi bulamadim.

4. Araç 2017 model trend x bu araçta foccus programi ile bağlanmayı başaramadım. Forscan ile alarmı aktiflestirdim diğer özelliklerin nasil yapılacağını bilmediğim için yapamadım.

Bu konular ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. 

Bu arada yapılan işlemler için herhangi bir bedel talep etmiyorum etmemde bu işlerin para karşılığı yapılmasına karşıyım. Istanbul avrupa yakasında bu isi para ile yapan kişiye inat olsun diye en ince ayrıntısına kadar işlemleri öğrenmek istiyorum. Bilen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.