Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Teoman S. yazdı:

4 lü ekran ok onu yaptık ta. ekran teması? neyse saol.

Mavi ekran ya da siyah ekran hatta açılışta ST logosu gibi. 

--3 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Teoman S. yazdı:

4 lü ekran ok onu yaptık ta. ekran teması? neyse saol.

Mavi ekran ya da siyah ekran hatta açılışta ST logosu gibi. 

IMG_20190130_173436.jpg

IMG_20190102_181317.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Doğan Kestel yazdı:

Kilitlendiğinde korna için 04 denedim çalışmadı. Araç 2012 model.

arkadaşımın 3 kasa 2013 model aracında denedim o araçtada çalışmad,. yine 3 kasa 2014 te çalışıyor. çözen olursa paylaşırsa sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.03.2019 - 15:22 tarihinde, Alper Sakallı yazdı:

Bende de olmadı hem 04 hem de 06 denedim. 

Benim araç 2013 trend x   #147 seçeneğini 04 yaptım çalıştı tek kilitlemede çalıyor

06 bildiğim kadarıyla çift kilitleme ile çalıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.02.2014 - 02:53 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

2. Seçenek olarak TOOLS kısmından DID seçeneğine DE03 yazıp READ dedim. DATA hanesinde çıkan 00000000 (Sekiz tane Sıfır)'ı 06000000 olarak değiştirip write dedim.

@Alper Sakallı  sadece bu kısmı yaptığımızda mı ekran siyah oluyor? Ben 4 lü ekranı istediğim gibi yapmıştım. Sadece ekranı değiştirmek istiyorum. Elm de var ELS de var, kablo farketmez sanırım.

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Teoman S. yazdı:

@Alper Sakallı  sadece bu kısmı yaptığımızda mı ekran siyah oluyor? Ben 4 lü ekranı istediğim gibi yapmıştım. Sadece ekranı değiştirmek istiyorum. Elm de var ELS de var, kablo farketmez sanırım.

Siyah ekran için 172'yi 08 yapmıştım. 09 da orijinal navigasyon varsa göstergede yönlendirme işaretleri çıkıyormuş 63700000 4lü ekran için 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
11 dakika önce, Alper Sakallı yazdı:

Siyah ekran için 172'yi 08 yapmıştım. 09 da orijinal navigasyon varsa göstergede yönlendirme işaretleri çıkıyormuş 63700000 4lü ekran için 

Teşekkürler. Sanırım bu ayar -#172-08 ya da 09- olması- ilk mesaja eklenmemiş, ya da ben göremedim. @Ozan Kar ilk mesaja ekler. 

Teoman S. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Teşekkürler. Sanırım bu ayar -#172-08 ya da 09- olması- ilk mesaja eklenmemiş, ya da ben göremedim. @Ozan Kar ilk mesaja ekler. 

multimedya ekranını değiştirmeden değişiklik yapmak (gösterge rengi değişsin diye) mantıklı değil, daha önce yaptığımız bir arabada şu an hatırlamadığım bir sorun olmuştu, o yüzden eklemiyorum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Emrah Ayaz yazdı:

Benim araç 2013 trend x   #147 seçeneğini 04 yaptım çalıştı tek kilitlemede çalıyor

06 yı ilk defa duyuyorum  ben kapıları genelde 2 tık yaparımki em dış hem iç kitlensin diye 06 mı yapmak gerekiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Teoman S. yazdı:

Ok dir. Bakalım nasıl bir sorun oluşacak. Telafisi mümkün olmayan bişey çıkmaz heralde, çıkmış olsaydı hatırlardın.

bugüne kadar geri dönüşü olmayan sorun yaşamadım. 

1 kere servislik sorun yaşadım o da güncelleme ve kablo nedenli.

9 saat önce, İlker Çelik yazdı:

06 yı ilk defa duyuyorum  ben kapıları genelde 2 tık yaparımki em dış hem iç kitlensin diye 06 mı yapmak gerekiyor

Türkiye mk3te çift kilitleme, iç kilitleme yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Emrah Ayaz yazdı:

dün akşam 1 den 9 a kadar tüm numaraları denedim 2013 model  trend x te çalışmadı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Ozan Kar yazdı:

bugüne kadar geri dönüşü olmayan sorun yaşamadım. 

1 kere servislik sorun yaşadım o da güncelleme ve kablo nedenli.

Türkiye mk3te çift kilitleme, iç kilitleme yok.

2015 trend x hocam bende çift kilitleme var 06 kodunumu yapmam lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Çift kilitten kastınız nedir? Araç içerden de açılmıyor mu? Çift kilit bu.

Kilitleme tusuna kumandadan 1 defa basinca kapilari kitliyor arac icerisinde biri varsa icerden açila bilmekte bu durum aracta mahsur kalinmasin diye yapilmiş. 2 kere basinda hem diş açmayi hem içden acmayi kapatiyor buda cam arasindan tel sarkitarak araci acmalarini önluyor. Yada kelebek cami kirdiklarinda kapinin acilmasini. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.