Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

20.12.2018 - 18:16 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Gerekli olan modül aracında yok, takıp bağlantılarını yapıp aktif etmek gerekli...

gürkan hocam 2013 trend x pakette korna gibi çalan alarm varmıdır acaba varsa focccus programı veya forscan ile aktif edebiliyormuyuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Emrah Ayaz yazdı:

gürkan hocam 2013 trend x pakette korna gibi çalan alarm varmıdır acaba varsa focccus programı veya forscan ile aktif edebiliyormuyuz?

Kilitleyince korna çalmayı aktif edenler  var ancak ben hiç yapmadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Kilitleyince korna çalmayı aktif edenler  var ancak ben hiç yapmadım. 

hocam bazı özellikleri focccus ile açtım ama 2 hata kodu aldım. forscan silemedi hatalar bunlar nasıl silebilirim bunları 

IMG_20181230_150803_HDR.jpg

IMG_20181230_150814_HDR.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Emrah Ayaz yazdı:

hata kodu aldım

Abs ile ilgili bir şey açmışsın, write to bcm demeden önce abs sekmesinden initialize ecu yapmayı unuttun büyük ihtimalle. Konudaki yönergeleri bir daha gözden geçir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Abs ile ilgili bir şey açmışsın, write to bcm demeden önce abs sekmesinden initialize ecu yapmayı unuttun büyük ihtimalle. Konudaki yönergeleri bir daha gözden geçir...

Teşekkürler gürkan hocam 

Emrah Ayaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.12.2018 - 21:09 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

multimedya ekranı fabrika çıkışlı gelen mi?

Doğrudur fabrika çıkış multimedya ekranı 

şimdi şöyle ben yokuş kalkış desteğini ve lastik basınç göstergeyi  açınca gürkan hocanın dediği gibi intialize ecu yapmamışım o yüzden abs hatası vermiş. sonrasında özellikleri açtım yazdırdım daha sonra intialize ecu yaptım.  forscan dan ABS  hatası silindi.

şuanda sadece   FCDIM U2101  hatası kaldı ama gösterge ekranında herhangi bir hata uyarısı yok sadece forscan da görünüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Emrah Ayaz yazdı:

Doğrudur fabrika çıkış multimedya ekranı 

şimdi şöyle ben yokuş kalkış desteğini ve lastik basınç göstergeyi  açınca gürkan hocanın dediği gibi intialize ecu yapmamışım o yüzden abs hatası vermiş. sonrasında özellikleri açtım yazdırdım daha sonra intialize ecu yaptım.  forscan dan ABS  hatası silindi.

şuanda sadece   FCDIM U2101  hatası kaldı ama gösterge ekranında herhangi bir hata uyarısı yok sadece forscan da görünüyor

Önemli bir şey değildir ama servise gidin.

4 saat önce, Emrah Ayaz yazdı:

kusura bakmayın GÜRKAN HOCAM ?

Hepsi büyük değil, ilk harfi büyük, hepsini büyük yazmanız bağırma anlamına gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.11.2018 - 13:22 tarihinde, Sarp D. Uygur yazdı:

Forscan, extended license alırsanız birçok şeyi yaparsınız.

forscanı lisansladım 2.3.2019 2 aylık bi lisans verdi 2016 dizel focusa dpf rejenasyonu yapamıyorum anahtar işaretine tıkladığımda dpf statik rejenasyon sekmesi çıkmıyo sizce nerde yanlış yapıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba

2018 Şubat imali titanyum Focus a ptc ıstıcı ve alarm montajinı yaptım. Ancak Forscan ile aktif edemiyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek veya Izmir de aktif edebilecek arkadaş var mı?

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.