Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Harun Güler yazdı:

Ben hala yardım için bir arkadaş arıyorum ?

3 dakika önce, Melih YILMAZ yazdı:

bende yardım için bir arkadaş arıyorum sanırım tatil sezonu olduğu için kimsecikler yok.

Evet tatil sezonu tahmini doğru, İst a döndüğümde yardımcı olurum...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu geri vitesde olduğu sıra park sensörleri devreye giriyor ve ötmeye başlıyor. Peki bunu tam zamanlı olarak açsak ve kör noktalarda ileri viteslerde de çalışsa olmaz mı?

yazılımla halledilebilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ST logosunu etkinleştirme
ELS27 adaptörünü bağlayarak FoCCCus programını açın. IPS sekmesine gidiyoruz, yapılandırmayı okuyoruz. 
DE04 = FF (B) F0000 B'den F'ye değiştirin DE22 
= FBFFF7 (0) 7 değerleri (0) 8 ile değiştirmek 
için değerleri kaydedin.

"Sentral Konfigürasyonu" na gidiyoruz, "BCM'den Oku" u okumak için basıyoruz. 
# 236 bayt, yapılandırmayı ST olarak değiştirir, kaydedin (BCM'ye Yaz düğmesini tıklatın). 
ABS sekmesine gidip, blok tanımlandıktan sonra "Initialise" yazdıktan sonra "INFO INFO" tuşuna basıyoruz. 
Forscan ile hataları silin ve sonuçtan yararlanın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anadolu yakasında olan varsa yardımcı olurum özellık açmada

--3 dakika sonra eklendi--

yukarıda paylaştıgım göstergede st yazı cıkması için bir çalısma var ayrıca yazmadıgım ford logosu var (yazı degıl) bu konuyla ılgılı çalısan varsa banada yardımcı olabılırmı 

* özellık açmada kendım yaptıgım (yapanların çogunda gormedım) sisler açıkken uzunları yaktıgınızda sıslerın kapanması deneyen olmadıgını duşünüyorum paylaşmak ısteyen ve yardımcı olabılcek bırılerı varsa sevınırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Barış Kartal yazdı:

ST logosunu etkinleştirme
ELS27 adaptörünü bağlayarak FoCCCus programını açın. IPS sekmesine gidiyoruz, yapılandırmayı okuyoruz. 
DE04 = FF (B) F0000 B'den F'ye değiştirin DE22 
= FBFFF7 (0) 7 değerleri (0) 8 ile değiştirmek 
için değerleri kaydedin.
"Sentral Konfigürasyonu" na gidiyoruz, "BCM'den Oku" u okumak için basıyoruz. 
# 236 bayt, yapılandırmayı ST olarak değiştirir, kaydedin (BCM'ye Yaz düğmesini tıklatın). 
ABS sekmesine gidip, blok tanımlandıktan sonra "Initialise" yazdıktan sonra "INFO INFO" tuşuna basıyoruz. 
Forscan ile hataları silin ve sonuçtan yararlanın

anadolu yakasında olan varsa yardımcı olurum özellık açmada

yukarıda paylaştıgım göstergede st yazı cıkması için bir çalısma var ayrıca yazmadıgım ford logosu var (yazı degıl) bu konuyla ılgılı çalısan varsa banada yardımcı olabılırmı 

* özellık açmada kendım yaptıgım (yapanların çogunda gormedım) sisler açıkken uzunları yaktıgınızda sıslerın kapanması deneyen olmadıgını duşünüyorum paylaşmak ısteyen ve yardımcı olabılcek bırılerı varsa sevınırım

-Mesajlarınız anlaşılmazı zor bir şekilde yazılmış ancak anladığım kadarıyla st açılış logosunu yapan olup olmadığını soruyorsunuz. Paylaştığınız metinde belirtildiği şekilde ben yaptım, açılış logosu ve esp menüsü değişiyor. Bir fark göremedim, sadece esp tamamen devre dışı bırakılabiliyor menüden onu söyleyebilirim. Ayrıca ST dışında RS açılış da yapılabilir aynı mantıkla, neticede IPC ayarlarını değiştiriyorsunuz.

-Uzunları yakınca sislerin sönmesi konusu da ne kadar mantıklı olur bilmiyorum ama onun da ayar satırı #18. Seçeneği 03 olarak ayarlıyorsunuz uzunlar yanınca sis farları sönüyor. Sisleri amacı dışında kullanmıyorsanız gereksiz bir özellik olduğunu düşünüyorum. Yok sadece görüntü olsun diyorsanız o ayrı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.