Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ya arkadaşlar bende 2013 trendx aldım forumu okudum fakat bu özellik açma işine girmeye korkuyorum.. alırken eleman bunda yokuş kalkış,lastik basınç var dedi ama bunda yok alınca öğrendim.

Simdi İstanbul da bana yardım edip şu özellikleri açabilecek bı hayırsever arkadaş varmıdır..okuduğunuz teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Harun Güler yazdı:

Ya arkadaşlar bende 2013 trendx aldım forumu okudum fakat bu özellik açma işine girmeye korkuyorum.. alırken eleman bunda yokuş kalkış,lastik basınç var dedi ama bunda yok alınca öğrendim.

Simdi İstanbul da bana yardım edip şu özellikleri açabilecek bı hayırsever arkadaş varmıdır..okuduğunuz teşekkürler..

Anadolu yakası Atasehir e bu akşam gelirsen yardımcı olurum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu baştan sona tüm sayfaları okuma gayretindeyim. ELM327 cihazını modifiyesiz olarak alacaktım lakin satıcı ile iletişimimde bana "gizli özellikleri açabilmem için modifiyeli olması gerektiğini" ifade etti. Ben de piyasada 130 TL civarında satılan bu cihazı AliExpress sistemi üzerinden 4 dolar indirim kuponuyla 36 TL'ye sipariş verdim. Nasipse 10-20 gün arasında teslim edileceğini umuyorum. Ürün elime ulaştığında belirtilen işlemleri dikkatli ve adım adım yapmaya çalışarak inşallah kazasız belasız tamamlarım. Muvaffak olursam inşallah Bitlis-Muş-Van-Batman-Diyarbakır çevresinde forumdaşlarıma "focusclubtr.com" üyesi olarak destek olacağım. Konuyu açan, yorumları ve tecrübelerini konuya post geçen üyelere teşekkür ediyorum.

Bu arada Modifiyeli ELM327 USB cihazını almış olduğum link (4 dolar yeni üye kuponuyla ücretsiz kargo ile 36 TL'ye sipariş verdim):

Modifiyeli Switch ELM327 USB Cihazı | AliExpress

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Semih O. Yardımcı olabilir size

--0 dakika sonra eklendi--
27 dakika önce, HakanKalkan yazdı:

İyi geceler arkadaşlar 2018 model focusta focccus programı çalışmadı güncelleme varmı bu programda sanırım 2018 de motor yazılımı değişmiş..

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

@Semih O. Yardımcı olabilir size

--0 dakika sonra eklendi--

Serdarcım ben arkadaşa hem konuda, hem özel mesajla sorduğunda focccus’un çalışmayacağını, en son versiyonun BCM’sini desteklemediğini, forscanla yapması gerektiğini söyledim. İkna olmak için başkasından da  duyması lazım sanırım. Daha fazla birşey diyemiyorum...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar aracim 180 km ye limitli limotoru 240 yapacak bir arkadas varmi küçükçekmece avcılar tarafında yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

Melih YILMAZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba, forumu focus için özellik aramamla buldum. Çok güzel paylaşımlar yorumlar var. Aracım focus style plus 2012 model. Araç sahibi babam. Kendisi yıllardır şoför araçta zorluk çekmiyor fakat ben daha yeni şoför olduğum için yokuşlarda zorluk çekiyorum. Araçta yokuş kalkış desteğini aramamla bu konuya denk geldim. Fakat araç sahibi babam olduğu için arabaya zararda vermek istemiyorum. Ayrıca sırf bu özelliği aktif etmek içinde aliexpressden kablo beklemek uzun geldi. Eğer istanbul avrupa yakasında elinde kablosu bulunup araç için bana yardım etmek isteyen olursa çok mutlu olurum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.