Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

16 saat önce, Ozan Kar yazdı:

son sürümde geriye doğru bir sorun yaşamadım.

sizin dediğiniz işlem anladığım kadarıyla fabrika verilerini yüklemek oluyor . Onu da ben yapamam. başka bir çözümü yokmu bu işin yani ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Haydar Kaya yazdı:

sizin dediğiniz işlem anladığım kadarıyla fabrika verilerini yüklemek oluyor . Onu da ben yapamam. başka bir çözümü yokmu bu işin yani ?

forscanle dediğim şekilde denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Haydar Kaya yazdı:

tam olarak sizin forumda paylaştığınız forscan programı ile ne yapmam lazım anlamadım.

onunla ilgili bir anlatım yok burada (yada bildiğim bir yerde) araştırıp yapmanız lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Barış Kartal yazdı:

Çok acil yardim lazimlastik basincini aktif etmek istedim abs esp lambasi yaniyor nerde hata olabilir

İnitialize ecu yapmadığın için hata veriyor.

read from bcm + değişikliği yap + write to bcm sonra yukarıdaki abs sekmesini tıkla initialize ecu yap, düzelecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Barış Kartal yazdı:

Launch marka arza tespit cihazi 

Barış Elm konusunu baştan okudun mu? Yapman gerekenler detaylıca anlatıldı bir çok kez, foccuss programı ile Elm327 kablo kullanarak yapılabileceklerin hepsi var.

Dün akşam yazdığım şekilde yaparsan olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Barış Elm konusunu baştan okudun mu? Yapman gerekenler detaylıca anlatıldı bir çok kez, foccuss programı ile Elm327 kablo kullanarak yapılabileceklerin hepsi var.

Dün akşam yazdığım şekilde yaparsan olacaktır.

hepsini okudum soylenenlerı yaptım u2300 hatası verıyor ozan abıye acıklamalı yazdım dönüş yapmadı beklıyorum pazartesi işyerinde orjinal cihazla düzeltmeye çalışacağım abi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Barış Kartal yazdı:

hepsini okudum soylenenlerı yaptım u2300 hatası verıyor ozan abıye acıklamalı yazdım dönüş yapmadı beklıyorum pazartesi işyerinde orjinal cihazla düzeltmeye çalışacağım abi

Peki.

Eğer Anadolu yakasındaysan gel 2 dk halledelim.i, yapamazsan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.