Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

18.02.2014 - 03:53 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Bir diğer sorunda bu işlem sonrasında kapılar kilitli camlar açık bırakmanın bir yolunu bulamadım.

Camı açtıktan sonra, İffet abla gibi içeri uzanıp kapıları kitleme tuşuna bassak? ?? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Furkan Çiçek yazdı:

Camı açtıktan sonra, İffet abla gibi içeri uzanıp kapıları kitleme tuşuna bassak? ?? 

olur heralde ? 

ama ben mesela bazen 2-3 cm açık bırakıyordum havalansın diye o olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaşlar,

Bu konuyu detaylı olarak ela alıp aracımda uygulayacağım 31. sayfaya kadar okuyabildim sonuna kadar okumayı planlıyorum buraya kadar okuduklarıma göre bir şey soracağım . Anladığım kadarıyla elm327 adaptörü ve modifiyeli elm327 adaptörü yerine els27 adaptörü ikisinin de işini gördüğü için els27 sipariş edeceğim doğru anlamış mıyım acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Haydar Kaya yazdı:

Selam arkadaşlar,

Bu konuyu detaylı olarak ela alıp aracımda uygulayacağım 31. sayfaya kadar okuyabildim sonuna kadar okumayı planlıyorum buraya kadar okuduklarıma göre bir şey soracağım . Anladığım kadarıyla elm327 adaptörü ve modifiyeli elm327 adaptörü yerine els27 adaptörü ikisinin de işini gördüğü için els27 sipariş edeceğim doğru anlamış mıyım acaba ?

els27 modifiyeliden daha iyi, hem donanım olarak hemde modifiye geçişini otomatik yapıyor. modifiyeli elm327, elm327 işinide yapıyor. bir düğmesi var bir konumda modifiyesiz hali ile tamamen aynı, diğer konumda farklı modulleride okuyabiliyor.

Bence 184 sayfayı okumanıza pek gerek yok. ilk mesajda olmayan önemli bir şey yok diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

els27 modifiyeliden daha iyi, hem donanım olarak hemde modifiye geçişini otomatik yapıyor. modifiyeli elm327, elm327 işinide yapıyor. bir düğmesi var bir konumda modifiyesiz hali ile tamamen aynı, diğer konumda farklı modulleride okuyabiliyor.

Bence 184 sayfayı okumanıza pek gerek yok. ilk mesajda olmayan önemli bir şey yok diye biliyorum.

yani ilk sayfada yazan özellikleri yapabiliyoruz araç için fazlası yok 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

donanım eklemeden (atıyorum navigasyonlu ekran) yok.

ozan bey peki son olarak bir şey sormak istiyorum şuan elm327 alacağım. els27 yurt dışında var geç geleceğinden dolayı elm327 alıp hemen ayar yapmak istiyorum. bir sitede buldum ama şu not kafamı karıştırdı.

(BU ÜRÜN PİC18F25K80 ÇİPLİ DEĞİLDİR. NORMAL ÇİPLİDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN İLAN AÇIKLAMASINA BAKINIZ.)

bu benim işimi görür mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Haydar Kaya yazdı:

ozan bey peki son olarak bir şey sormak istiyorum şuan elm327 alacağım. els27 yurt dışında var geç geleceğinden dolayı elm327 alıp hemen ayar yapmak istiyorum. bir sitede buldum ama şu not kafamı karıştırdı.

(BU ÜRÜN PİC18F25K80 ÇİPLİ DEĞİLDİR. NORMAL ÇİPLİDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN İLAN AÇIKLAMASINA BAKINIZ.)

bu benim işimi görür mü?

bilmiyorum. bedende silicon labs çipli var, biraz yavaş ama iş görüyor. FTDI çipli iyi diyorlardı, aldım prolific diye bir şey geldi, kafasına göre bazen çalışıp çalışmıyordu. PIC FTDIden de iyi sanırım, ancak normal nedir hiç bir fikrim yok, focccus ile hiç çalışmayabilirde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

sadece okuma ve hata silme işlemlerini yapar elinizdeki cihaz

burdaki özellikleri açmak için kullanılan kablo resimdeki değil. modifiyeli elm327 cihazı olmalı

ilk sayfa resimdeki elm327 modifiyeli değil . onunla nasıl işlem yapılmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.