Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

20 saat önce, Ozan Kar yazdı:

çekiş kontrolu kapatmanın adı değişiyor. ESPde kapatılabilir oluyor ancak eski sürümlerde çalışıyormuş, bende çalışmadı.

Sanmam. şasi no ile buradan bakabilirsiniz

http://ford.xtlt.ru/ab/

eski sürümden kastınız nedir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Yasin Taşcı yazdı:

bu camları kapatma için değilmi yine aynı şekilde kapatmaya çift basıyoruz herhalde açmasıda değişiyormu?

alıntı yapmayı unutmuşum konunun başında evet global cam kapama doğru çift basıyoruz ama süresi kısalıyor . Cam açma için denemedim ama denerim EE39 sanırım cam açmaydı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Kadir Kocatürk yazdı:

alıntı yapmayı unutmuşum konunun başında evet global cam kapama doğru çift basıyoruz ama süresi kısalıyor . Cam açma için denemedim ama denerim EE39 sanırım cam açmaydı 

Kadir bey bende bunun arabayı kilitleyince camlar açıksa kendi kapanacak şekilde anladım ?tuşa basılı tutmadan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Berat Öztürk yazdı:

elm kablomu bilgisayar görmüyor geçen yaz hillholder eklemiştim çalışıyordu bilgisayara format attım yüklemem gereken bir şey var mı ?

Tüm driverları tekrar yüklemelisin. totalcardiagnostics.com dan indirebilirsin.

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğraflar düzenlendi, arkadaşlar lütfen harici garip siteleri kullanmayalım ? Düzgün çalışmayan linkler sitede gösterilmiyor. Size sunulmuş çok kolay fotoğraf ekleme sistemi forumda mevcut zaten ? Hem de bedava, nerde görülmüş bu hizmet ?

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ozan Kar hafta sonu tekrar denedim 39 kapama 40 açma elinize verdiğiniz emeğe sağlık hatamı düzelttiniz teşekkürler

Bir şey daha var ben yaptım başarılı olamadım sizin fırsatınız olur sa denerseniz sevinirim

En sade şekliyle anlatmaya çalışıcam mazur görün

Tpms li araçlarda 2014 ve sonrası

araca gir -kapıyı kapat

kontak anahtarını

açma -kapama

açık bırak - fren pedalına bir kez bas bırak

kontağı kapat

kontağı aç-kapat

aç-kapat

aç ve araç iki kere korna çalıyor ve gösterge ekranında sol ön tekerleği eğit diye bir ibare çıkıyor

şimdi ben burada tıkandım  yurtdışı sitelerde bu üç şekilde oluyormuş

1-lastiği 31 psi dan fazla (ben bu uygulamadan önce 33 psi yapıp indirdim 31 psi kadar ve daha fazlada ama bir şey olmadı) şişirerek 31 psi a gelene kadar lastiğin havasını indirmek 

2- Ford Marka TPMS19 denilen bir cihazla eğitmek  (ki çok pahalı )

3- neodyum mıknatısla eğitmek ( sanırım bendeki mıknatıs küçük kaldı biraz daha büyüğünü bulup deniycem sonucu ne olur fikrim yok umuyorum hangi lastik inikse onu gösterir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar anlayan bir arkadaş şu ürüne baksın onay verirseniz sipariş edeyim size zahmet 

Otomatik Kod Okuyucu ELM327 V1.5 USB Anahtarı ile HS-CAN/MS-CAN modifiye Ford ELMconfig Forscan CH340   25K80 için çip
http://s.aliexpress.com/nYRfyEjM?fromSns=Copy to Clipboard

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.