Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

19 dakika önce, Ergün YILDIZ yazdı:
23 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

o değil. 43 Speed limitation ancak bunun mykey ile ilgisi yok. 140 diye seçenekte yok zaten

haklısın o başka birşeymiş

şimdi indim araca merak ettim baktım "43.Speed Limitation"  "Not Speed Limitet" olarak ayarlı bende

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

o değil. 43 Speed limitation ancak bunun mykey ile ilgisi yok. 140 diye seçenekte yok zaten.

mykey iptal edilemezmi yani elmden?

--10 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

şimdi indim araca merak ettim baktım "43.Speed Limitation"  "Not Speed Limitet" olarak ayarlı bende

bende kontrol edecem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yasin Taşcı yazdı:

mykey iptal edilemezmi yani elmden?

mykey komple yokmuş gibi ayarlanabilir, 239 02 den 01 e ancak hız limitlemesi kaldırılmaz. yok var şeklinde ayarlayınca resetleyebilir denemek lazım bilmiyorum. hali hazırda 02 değilse hiç ellemeyin.

--2 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

evet fabrika değeri öyle, biz denemek için mertcanın arabasını 90a limitlemiştik. Sonrasında tekrar no speed limit olarak ayarladık ancak limitli kaldı, en yüksek seçeneğe limitleyerek çözdük. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergeyi ST açılış yapabiliyoruz focccus üzerinden, ayrıca yeni esc menüsü (çekiş kontrol) ile spor modu açılabiliyor ve elektronik hız sabitleyici tamamen devre dışı bırakılabiliyor. Ruslar sağolsun yeni şeyler öğreniyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Mustafa Islamcan yazdı:

Arkadaşlar merhaba. 

Benim focus 3 mca 1.5 pws 210 u geçmiyor kaldırabilirmiyiz bunu kendimiz? 

Arabanızda elektronik sınır yok, eğer yetmiyorsa bu hız daha güçlü araçlara veya motora yazılıp yükletmek gerek ya da yokuş aşağı/rüzgar arkaya ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında güç yetiyor da artıyor bile. 

Zaten okadar yüksek hızlara  1 2 kere çıktım. 

Sadece bunu kaldırabilirmiyiz diye merak ettim. Rampa aşağı olsa bile 211 demiyor,  Yani kesinlikle bir sınır var. 

Teşekkür ederim... 

Mustafa Islamcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Teoman S. yazdı:

Spor modu derken? Ben anlamadı seni...  ?

çekiş kontrolu kapatmanın adı değişiyor. ESPde kapatılabilir oluyor ancak eski sürümlerde çalışıyormuş, bende çalışmadı.

2 saat önce, Mustafa Islamcan yazdı:

Aslında güç yetiyor da artıyor bile. 

Zaten okadar yüksek hızlara  1 2 kere çıktım. 

Sadece bunu kaldırabilirmiyiz diye merak ettim. Rampa aşağı olsa bile 211 demiyor,  Yani kesinlikle bir sınır var. 

Teşekkür ederim... 

Sanmam. şasi no ile buradan bakabilirsiniz

http://ford.xtlt.ru/ab/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

mykey komple yokmuş gibi ayarlanabilir, 239 02 den 01 e ancak hız limitlemesi kaldırılmaz. yok var şeklinde ayarlayınca resetleyebilir denemek lazım bilmiyorum. hali hazırda 02 değilse hiç ellemeyin.

--2 dakika sonra eklendi--

evet fabrika değeri öyle, biz denemek için mertcanın arabasını 90a limitlemiştik. Sonrasında tekrar no speed limit olarak ayarladık ancak limitli kaldı, en yüksek seçeneğe limitleyerek çözdük. 

ozan teşekkürler 43 ü 240 yaptım 239 u 1 yaptım artık mykey uyarısı yok hızı denemedim ama radyoda seside kısıtlıydı normale döndü muhtemel hızda sınırıda kalkmıştır 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Kadir Kocatürk yazdı:

Av3ajP.jpg

KnUarX.jpg

Resimli anlatmaya çalıştım

data değeri 

06 = 3 saniye

05 = 2,5 saniye

04 = 2 saniye

03 = 1,5 Saniye

02 = 1 Saniye

01 = 0,5 Saniye

bu camları kapatma için değilmi yine aynı şekilde kapatmaya çift basıyoruz herhalde açmasıda değişiyormu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.