Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

15 dakika önce, Cihan Ö. yazdı:

Bilgi için teşekkürler. HS/MS Switch'li bir ELM var elimde, FORScan ve Focccus çalışıyor. Modifiyeliden kastınız bu mudur? Forum'da bir çok kişi yeni cluster alıp takıyor ve km ayarlıyor. Acaba servise mi ayarlatıyorlar :D 1000 km'den düşük her zaman bulunamaz diye düşündüm.

ELM nin sizde olan switchlisi gerek birde, 1000 km den yüksek göstergeyi yazdırmak için modifiyeli focccus programı gerek. Tabi birde Yakup'un dediği servise ayarlatmak var. İstanbul'un neresindesiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Semih O. @Yakup Çağatay @Teoman S. Bilgiler için teşekkür ederim. Eğer sorun etmeyecekse ben en iyisi servise uğrayıp KM ayarlatmayı yaptırayım. Bu arada tekrar soracağım ama, FoCCCus ile BCM'de herhangi bir parametreye değiştirmeye gerek oluyor mu ELM ile yeni renkli cluster'ı taktıktan sonra, yoksa plug'n play takınca ekran çalışıyor ve tek sorunum KM ayarı mı olacak? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Cihan Ö. yazdı:

tek sorunum KM ayarı mı olacak? :)

Cihan hiç sorunun yok, km ayarlama yeterli.

Yakınlardaysan gelirsin ben ayarlarım km yi.

Modifiyeli elm ve modifiyeli dediğimiz farklı bir foccuss programına ihtiyacın var sadece...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

km ayarlama dışında fark var mı?

Sanırım yok. (Farklı bir şey denemedim)

Evet forscan yolunu bize de @Murat Kav. açtı.

Sync3 te foccuss çalışmayınca yeni keşifler yaptı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sanırım yok. (Farklı bir şey denemedim)

Evet forscan yolunu bize de @Murat Kav. açtı.

Sync3 te foccuss çalışmayınca yeni keşifler yaptı...

Ben de bir arkadaştan öğrendim ama kimdi acaba :hmm:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.04.2018 - 21:58 tarihinde, Ferhat Başer yazdı:

Merhabalar herkese istanbul kartaldayım. Kapalı özelliklerin aktifleştirilmesi konusunda yardımcı olabilecek arkadas varsa minnettar olacagım teşekkürler. 

@Gürkan Çakıroğlu abime çok teşekkür ederim bu akşam hem tanışma fırsatımız oldu ve aracın aktif olmayan tüm özellikleri aktif hale getirdi. Allah razı olsun kendisinden.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.