Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bu gün lastik ebatlarımı tanıttım (215 ten 205 e geçmiştim) otomatik kilit yaptım harika çalışıyor araç hareket ettiği anda kilitliyor , hill holder aktive ettim menüde görünüyor ve 2 saniye gecikmeyle yol veriyor hanım buna çok sevindi emeğinize sağlık sayın @Ozan Kar kardeşim sayende arabam çok daha güzel oldu yalnız tuhaf olan saat ayarım sabit kaldı saat çalışmıyor çalışmıyor dediğim 14:10 da takılı kaldı ayarda yapamıyorum forumda usb ile alakalı olabilir okudum yarın usb yi söküp bir deneyeyim  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, İsmail Kırbaş yazdı:

Merhaba arkadaşlar.

Benim tüm özellikler açıktı fakat cruise control aktif etmek istiyorum.

Yardımcı olabilecek arkadaş olursa sevinirim. 

profilinizde titanium X yazıyor, öyle ise zaten olması gerekli. yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, İsmail Kırbaş yazdı:

Uye olduğumda sanruflu x paket var di onu 1 yil once satip trend aldim. Hiz sabitleyici aldim onu aktif etmek icin uğraşıyorum ustad insallah 

Montajını yaptıysan ELM ile aktive etmek kolay.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mesut ç yazdı:

bu saydığınız özellikler her focus için mi geçerli?

Demek istediniz sanırım.

İlk mesajda belirtildiği üzere kimi ESP'ye ihtiyaç duyuyor kimisi değil. 3. nesil focusları kapsıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
13 dakika önce, Mesut ç yazdı:

arabada eps var mı öğrenemedim daha doğrusu nereden bakıldığını bilmediğimden bulamadım. nereden bakılıyor.birde servislerde bu işlemler yapılıyor mu çünkü bende elm kablosu ve bilgisayar ikisindende yok

Yol bilgisayarında çekiş kontrol opsiyonu varsa, ESP vardır. Servislerin bu işleri yapmak ve malzemeyi bulundurmak zorunlulukları bulunmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.