Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ben de sonunda yokuş kalkış desteğine kavuştum, sağolsun [mention=10402]Yahya Akman[/mention]sayesinde. Tek sıkıntı kısıtlı zaman oldu, sohbet yarım kaldı. Bir de kendisinin aracını incelememinizi tavsiye ederim, zira kendi aracından soğuyor insan [emoji16]

Gule gule kullan :)
Uzun uzadiya sohbet edecek ortamlarimiz oluyor. Katilirsin sende ;)
--0 dakika sonra eklendi--
:muha::muha::muha::pist::pist::pist: Apaçi sıtaaaayllllll

Çakma çin işi sıtaaaayllllll degil en azindan ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.10.2017 - 20:43 tarihinde, Sergen Kesgin yazdı:

Benim beyoğlu arkadaşımda çok istiyor ondada focus var oda çatalcada oturuyor işyerimiz beylikdüzünde

Yapamadıysanız yada yaptıracak birini bulamadıysanız diz üstü bilgisayarınızı alın gelin kablo bende var proğramı da belleğe atarım istediklerinizi aktif ederiz. Bende beylikdüzünde oturuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

benim yaptığım bir şey yok ki, açıklama yazdım sadece :) gerçekten emek sarf eden tek kişi bence programı yazan.

Ben kendi aracıma Hill Holder, Otomatik Kapı ve Lastik Basıncı olayını @Ozan Karsayesinde, Cruise Control montjını da @Sarp D. Uygur sayesinde yapabildim. Sayesinde derken kendim yaptım amma paylaştığınız bilgi sayesinde. Teşekkürü bir borç bilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LSS özelliğini elm ile kapatabilir miyiz benden önceki sahibi aracın ön camını değiştirmiş sanırım bağlantısı ya yapılamadı ya da cam değişirken zarar verildi tesisata süreklü ön camı temizleyin diye hata veriyor her aracı çalıştırdığımda kapatmak istiyorum mümkün müdür ?

Berat Öztürk tarafından düzenlendi
yazım hatası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ergün YILDIZ aynen dediğiniz gibi dua yeter benim düşüncem. @Sarp D. Uygur kardeşim sağolsun benimde CC yi haleltti. Ha @Ozan Kar kabul etmese bile tamam başkası yazdı programı ama buraya açan detay veren o. Parayla ise hakkı. Ama son zamanalrda çıkan palazlanan vatandaşlar parayla yapmasına deliriyorum. Kim nederse desin karşıyım be parayla olmasına. Ya burdan okuyup soran sonrada 100 tl ye yapan..... neyse sinirlenmeyecem...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Doğan Kestel yazdı:

ilk mesajda hill holder ın sadece titanium ve style pakette yapilabildigi soyleniyo ama bi arkadas trendx aracina yapabilecek birinin olup olmadigini sormus. trendx lerde oluyomu arkadaslar hill holder

İlk mesajda 'ESP varsa bunlar oluyor' yazıyor olabilir mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.11.2017 - 23:49 tarihinde, Ercan Gülmez yazdı:

Yapamadıysanız yada yaptıracak birini bulamadıysanız diz üstü bilgisayarınızı alın gelin kablo bende var proğramı da belleğe atarım istediklerinizi aktif ederiz. Bende beylikdüzünde oturuyorum

Bnde beylikduzundeyim blueottlu elm cihazi aldim bnla yapamadim kabloluyu kullanablrmiyiz bi iletisime gecsek kafayi yedircek bana en sonunda 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Tuncay Akyildiz yazdı:

Bnde beylikduzundeyim blueottlu elm cihazi aldim bnla yapamadim kabloluyu kullanablrmiyiz bi iletisime gecsek kafayi yedircek bana en sonunda 

Kablosuz cihazla olmuyo sanırım. Ben burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine aldığım kablolu cihaz ile yaptım. Bugün müsaitim aslında laptopu getirin halledelim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Doğan Kestel yazdı:

arkadaslar hill holder ozelligini aktif etmek icin ugrastim biraz. ama 'can't find elm.' hatasi verdi. elm yi bulamadi yani portlari tek tek denedim ama yine ayni hatayi verdi. bulundigum yerdeki bi tamir ustasindaki bilgisayarla denedik. elm aceba farkli farklimi resimdeki kablo elm degilmi. kendi surekli kullandigi kablo resimde var

--1 dakika sonra eklendi--

20171128_173127.jpg

ELM değil bu, delphi vci ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle herkeze mrb foruma yeni kayıt oldum,aracımı alalıda 3 hafta oldu.İnternetten aldığım kablo ile söylenilen adımları uyguladım ama read from bcm dediğimde %93 de kaldi kabloyu iade ettim.Ankara da yardımcı olabilecek varmı.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.