Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Teoman Bey, bugün bir parçacı ile görüştüm. Elinde yokmuş ama sizin verdiğiniz parça kodlarına göre; BU5A-17E678-VA için 928,25 TL, BV6T-17H761-AA için 260,50 TL liste fiyatı var dedi. İstersem getirtebileceğini söyledi.
Acaba bu sensör hem yağmur hem de far sensörü görevini mi görüyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Emre Dikmen yazdı:

Yokuş kalkışı 2013 model titanyum 1.0 ecoboost Fiesta'da aktif etmek mümkün müdür?

Makyajlı manuel sanırım araç. Güvenlik paketi alınmamış ki HLA yok aracınızda. ESP olmadığı için aktif etmek mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajlı manuel sanırım araç. Güvenlik paketi alınmamış ki HLA yok aracınızda. ESP olmadığı için aktif etmek mümkün değil.

Araç çok yakın arkadaşımın Yakup. Yeni aldı ben de Ford kullanıcısı olduğum için bana sordu. Aktif edilebiliyorsa Ergün abiyle bi iletişim kuralım biz [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Emre Dikmen yazdı:

Araç çok yakın arkadaşımın Yakup. Yeni aldı ben de Ford kullanıcısı olduğum için bana sordu. Aktif edilebiliyorsa Ergün abiyle bi iletişim kuralım biz emoji4.png

ESP yok arabada, edilmez; dediğim gibi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.10.2017 - 23:08 tarihinde, Emre Dikmen yazdı:

Araç çok yakın arkadaşımın Yakup. Yeni aldı ben de Ford kullanıcısı olduğum için bana sordu. Aktif edilebiliyorsa Ergün abiyle bi iletişim kuralım biz

ESP olsaydı olurdu, sen senin Focus u satmamışmıydın. Adımız da ELM ci Ergün e çıktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.10.2017 - 07:47 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Viaporta yakınım, akşam altından sonra gelirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Murat abiye yardımları için çok teşekkür ederim. Dün akşam Elm ile bişeyler denedik ama aracınız trend x değil ise daha keyifli işlemler yapılabilir haksız mıyım @Murat Kav. abi :kop:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.10.2017 - 15:59 tarihinde, Onur A yazdı:

Teoman Bey, bugün bir parçacı ile görüştüm. Elinde yokmuş ama sizin verdiğiniz parça kodlarına göre; BU5A-17E678-VA için 928,25 TL, BV6T-17H761-AA için 260,50 TL liste fiyatı var dedi. İstersem getirtebileceğini söyledi.
Acaba bu sensör hem yağmur hem de far sensörü görevini mi görüyor?

Kusura bakmayın yeni gördüm. BU5A ila başlayan karatmalı dikiz aynası için. Diğeri far ve yağmur sensörü için ama burda asıl önemli olan cama nasıl yapıştıracağınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎27‎.‎10‎.‎2017 - 18:52 tarihinde, Teoman S. yazdı:

Kusura bakmayın yeni gördüm. BU5A ila başlayan karatmalı dikiz aynası için. Diğeri far ve yağmur sensörü için ama burda asıl önemli olan cama nasıl yapıştıracağınız?

Teoman Bey, öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ön camı ısıtmalı cam ile değiştirmeyi düşünüyordum zaten, yağmur sensörlü olanları da varmış. Sonra karartmalı ayna, sensör, silecek kolu ve far anahtarı almam gerekiyormuş. Pazartesi veya Salı günü alacağım. Siz karartmalı ayna ve sensörü ne kadara aldınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Onur A yazdı:

Teoman Bey, öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ön camı ısıtmalı cam ile değiştirmeyi düşünüyordum zaten, yağmur sensörlü olanları da varmış. Sonra karartmalı ayna, sensör, silecek kolu ve far anahtarı almam gerekiyormuş. Pazartesi veya Salı günü alacağım. Siz karartmalı ayna ve sensörü ne kadara aldınız?

Rica ederim. Silecek kolu ve far anahtarını almanıza gerek yok. Cam alacaksanız yağmur sensörü yetiyor (oto far ve yağmur sensörü bir). Ayna ise ap ayrı bir bölüm. Ben çıkma aldım.

--0 dakika sonra eklendi--

Birde öncam ısıtmalısı çok aşırı tefarruat baya masraflı değmez. Sadece sensör aparatlı olandan alın yeter bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de sonunda yokuş kalkış desteğine kavuştum, sağolsun @Yahya Akmansayesinde. Tek sıkıntı kısıtlı zaman oldu, sohbet yarım kaldı. Bir de kendisinin aracını incelememinizi tavsiye ederim, zira kendi aracından soğuyor insan ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kerem Çevik yazdı:

Ben de sonunda yokuş kalkış desteğine kavuştum, sağolsun @Yahya Akmansayesinde. Tek sıkıntı kısıtlı zaman oldu, sohbet yarım kaldı. Bir de kendisinin aracını incelememinizi tavsiye ederim, zira kendi aracından soğuyor insan ?

:muha::muha::muha::pist::pist::pist: Apaçi sıtaaaayllllll

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.