Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Ozan Kar yazdı:

aynıları, olmayanları tabi :) 

--1 dakika sonra eklendi--

bcm focccustan daha güncelse onu tanımıyor diye tahmin ediyorum. etisten vbf dosyasını indirip focccusun klasörüne atıp denerdim ben olsam :) 

Ozan bey bu etis e ben kaydolmaya çalıştım fakat ücret gibi birşey var galiba anlamadım bu etis ten nasıl faydalanıyoruz mesala bahsetmissiniz dosya indirme gibi. Yeni yüz ya hocam yavaş yavaş öğreniyoruz ?

Aşkın Aşık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Aşkın Aşık yazdı:

Ozan bey bu etis e ben kaydolmaya çalıştım fakat ücret gibi birşey var galiba anlamadım bu etis ten nasıl faydalanıyoruz mesala bahsetmissiniz dosya indirme gibi. Yeni yüz ya hocam yavaş yavaş öğreniyoruz ?

site güncellenmiş yeni halini bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar, sitenize bu konu vesileyisle üye oldum. Hemen hemen her sayfayı inceledim fakat işlemleri yapacak cesareti kendimde bulamadım. Kurtköy tarafında oturuyorum avrupa ya da anadolu yakası fark etmez bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı? Ya da yönlendirebileceğiniz bir yer? Şimdiden teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Ertan Eren Ergin yazdı:

Merhabalar, sitenize bu konu vesileyisle üye oldum. Hemen hemen her sayfayı inceledim fakat işlemleri yapacak cesareti kendimde bulamadım. Kurtköy tarafında oturuyorum avrupa ya da anadolu yakası fark etmez bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek biri var mı? Ya da yönlendirebileceğiniz bir yer? Şimdiden teşekkür ederim 

Viaporta yakınım, akşam altından sonra gelirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Ka. yazdı:

Viaporta yakınım, akşam altından sonra gelirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Murat bey yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Şuan yurtdışındayım döndüğüm gibi sizi tekrar rahatsız ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎22‎.‎03‎.‎2017 - 12:59 tarihinde, Teoman S. yazdı:

Siz tekrar kontrol ettirin.

Dikiz ayna kodu:

*BU5A-17E678-VA

*AU5A-17E678-AC

*AU5A-17E678-AB

(Ayna konusunda size bir tiyo :D Ayna hiç farketmez sadece kararan olması yeter. MK 2,5, C-max, Focus hepsi oluyor....

Asıl önemli olan bu ayna ve sensörün camda olan kısmı. Ufak aparatlar..

Sensör:

*BV6T-17H761-AA

(Bunda da Focus, Transit hepsi olur. Hangisi ucuzsa onu alın)

*DT8-Diafon kablosu 8 li

Bukadar. Bi arkadaş ayna ve demirini satıyor. Uygun fiyatta olduğunu düşünüyorum. Bence camdaki demiri olduğu için ve niyetiniz varsa düşünün derim.

Bunların bağlantı şemasıda bizde var. Sağolsun müendis beğğğğ @Murat Kavuk abi çıkardı :D

Merhaba Teoman Bey,

Bu sensör kodu hem yağmur hem de far sensörü için midir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.