Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

özel mesaj hakkınız belli bir mesaj sayısına ulaşınca olacak. bknz kurallar.
vites değiştirme ışığı yapılır. ecomode, harekete başlayınca kapı kilitleme, radyo bilgilerini yol bilgisayarında gösterme açılır. 2.5 yapmayalı baya oldu hatırladıklarım bunlar, incelemek lazım. Bayramdan sonra Ankaradayım.

2017 trend x'e neler yapılabilir peki [emoji57]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Özer Aksu yazdı:

MCA aracımda Focccus programını bir türlü çalıştıramadım . Eski aracım mk3 focusta hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. %89a gelip aşağıdaki hatayı alıyorum  . Neden olabilir.? Win 7 ve Win 10 da denedim( x64) . Forscan ile bağlandığımda bir problem yaşamadım. @Murat Kavuk ile aynı elm cihazını kullanıyorum. Driverlar doğru ve birçok kez kaldırıp yüklememe rağmen sonuç değişmedi

elm_hata.jpg.16dd84f3d95a15a219d6d7252888d40c.jpg

son sürüm demi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Burak Şenoğlu yazdı:

2017 trend x'e neler yapılabilir peki emoji57.png

aynıları, olmayanları tabi :) 

--1 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

IPC ve diğer modülleri okuyor ancak araç konfigürasyonunu okurken yarıda kalip bu hatayı veriyor.

bcm focccustan daha güncelse onu tanımıyor diye tahmin ediyorum. etisten vbf dosyasını indirip focccusun klasörüne atıp denerdim ben olsam :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bcm focccustan daha güncelse onu tanımıyor diye tahmin ediyorum. etisten vbf dosyasını indirip focccusun klasörüne atıp denerdim ben olsam [emoji4] 

Onu da yaptım F1FT 19C409 AA isimli dosyasıyı indirip focccus içindeki vbf klasörüne attım. Vbf klasorundeki dosyalar bcm'nin vbf dosyaları mı ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Onu da yaptım F1FT 19C409 AA isimli dosyasıyı indirip focccus içindeki vbf klasörüne attım. Vbf klasorundeki dosyalar bcm'nin vbf dosyaları mı ?

tamamı değildir heralde boyutları küçük ama onunla ilgili olması lazım abi, adama mail at istersen genelde elmde sorun var diyor belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamamı değildir heralde boyutları küçük ama onunla ilgili olması lazım abi, adama mail at istersen genelde elmde sorun var diyor belli olmaz.

Sanırım buldum benim BCM yazılımının .vbf dosyası ile .vbf klasorundeki uyuşmuyor güncel olanı attım klasöre yarın deneyeceğim.
Screenshot_20171007-202153.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Sanırım buldum benim BCM yazılımının .vbf dosyası ile .vbf klasorundeki uyuşmuyor güncel olanı attım klasöre yarın deneyeceğim.
Screenshot_20171007-202153.jpg

o dosyanın boyutu ne? klasördeki F1FT-14C097-AA, 14C094 ana yazılım 14C097 konfigrasyon vs olabilir. 14C097nin günceli varsa daha mantıklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.