Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

13.09.2017 - 08:56 tarihinde, Semih G. yazdı:

Aynı donanımda aynı model yılına sahip aracımızda açtık yokuş kalkış ve basınç uyarısını. Esp var diye düşünüyorum sizin araçta da o yüzden yapılır.

Aracı daha yeni aldık ve ilk arabamız sizce yapabilir miyim yoksa Ford servisine gidip onlara mı yaptirmaliyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, İbrahim Araç yazdı:

Aracı daha yeni aldık ve ilk arabamız sizce yapabilir miyim yoksa Ford servisine gidip onlara mı yaptirmaliyim?

Servis yapmaz böyle şeyleri (aranız çok çok iyi değilse).

Kendiniz yapabilirsiniz,yazılanları dikkatlice okuyup takip ederek çok zor değil. İhtiyacınız olan sadece pc ve elm kablosu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Evet yapılır.  istanbulda ben yardımcı olurum.

Allah razı olsun hocam ilginiz için, Çorlu'dayız maalesef. Araç tam anlamıyla bana ait olmadığı için de babam izin vermez İstanbul'a gitmeme.Tekirdağ,Silivri civarı olsa olabilirdi. :) 30 Eylül'de İstanbul'da olma ihtimalimiz var, siz de müsait olursanız inşallah görüşebiliriz. :)

İbrahim Araç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah razı olsun hocam ilginiz için, Çorlu'dayız maalesef. Araç tam anlamıyla bana ait olmadığı için de babam izin vermez İstanbul'a gitmeme.Tekirdağ,Silivri civarı olsa olabilirdi. [emoji4] 30 Eylül'de İstanbul'da olma ihtimalimiz var, siz de müsait olursanız inşallah görüşebiliriz. [emoji4]

Ben çorludayım yardımcı olurum müsait vakit
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar daha önce de yazdım burada ama yanıt veren olmadı. Ankara yardımcı olabilecek arkadaşlar desteğinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkürler. 

--36 dakika sonra eklendi--
28.08.2017 - 01:57 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

özel mesaj hakkınız belli bir mesaj sayısına ulaşınca olacak. bknz kurallar.

vites değiştirme ışığı yapılır. ecomode, harekete başlayınca kapı kilitleme, radyo bilgilerini yol bilgisayarında gösterme açılır. 2.5 yapmayalı baya oldu hatırladıklarım bunlar, incelemek lazım. Bayramdan sonra Ankaradayım.

Ozan bey hala Ankara'da mısınız? Yardımcı olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostlar, yaklaşık 2500 kere yanıtlanmış 200 bin kere okunmuş bir konu, her şey detaylı anlatılmış durumda. Hala yardımcı olmak isteyen biri varsa zaten görür ve cevap verir :) Dikkat ederseniz siteyle içli dışlı olmuş insanlar yardım alma konusunda biraz daha şanslı kendinizi karşınızdakinin yerine koyun, sadece bu konu için geldiği belli (ilk 5 mesajından biri) olan kişiler için ne kadar süre ayırabilirsiniz? Empati ile yaklaşarak talepleri iletmeniz faydanıza olabilir aksi halde biri yapmak istese bile vazgeçebilir.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mrb arkadaşlar elm cihazımin daha önce bağlantısında sıkıntı yoktu ancak son zamanlarda bağlantı problemi yaşıyorum ve bugün bir saate yakın uğraştım fakat bir türlü elm yi görmedi araç sorun ne olabilir tşk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Aşkın Aşık yazdı:

Mrb arkadaşlar elm cihazımin daha önce bağlantısında sıkıntı yoktu ancak son zamanlarda bağlantı problemi yaşıyorum ve bugün bir saate yakın uğraştım fakat bir türlü elm yi görmedi araç sorun ne olabilir tşk

driverları silip baştan yükleyin. olmazsa bozulmuştur sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S.a abilerim bndede 2012 trendx var istanbuldayim yokus kalkis sistemini acicak bi abimiz varmidir bide kadran selamlama olmuyor sanirim bizim araclarda simdiden tesskkurler

Tuncay Akyildiz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.