Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, Teoman S. yazdı:

Uyarı; Lastik basınç arızası diye çıkıyor. Eğer eksilme olsa başka bi uyarı vermesi gerekmezmi? Her gün ölçeyim basıncı. Teşekkürler

evet basınç düşük gibi bir şey der. absyi tekrar initialize etmeyi dene abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar herkese merhaba, 12 Focus 1.0 ecoboost Style alarak aranıza katıldım. Önceki aracım 2008 mondeo Titaium'du.

Paylaştığınız faydalı mesajlar için teşekkür ediyorum . Aracımda yokuş kalkış desteğini aktif etmek istiyorum. Bunun için Ankara'da bana yardımcı olabilecek tecrübeli bir arkadaş var mıdır ? Neresinde olursa olsun haberleşelim ben gelirim. Şimdiden teşekkürler. 0505 772 8831

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar iyi akşamlar, forumdan 3 arkadaşımıza Trabzon’da yardımcı oldum. İşlem sonrasında ücret sorulduğu icin bu konuya bir açıklık getirmek istiyorum. Aktivasyon konusunda forumdaki diğer arkadaşlarımız gibi benimde ücret talebim yok. Trabzon’dan ulaşan herkese yardımcı olabilirim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Erdem Samancı yazdı:

Arkadaşlar iyi akşamlar, forumdan 3 arkadaşımıza Trabzon’da yardımcı oldum. İşlem sonrasında ücret sorulduğu icin bu konuya bir açıklık getirmek istiyorum. Aktivasyon konusunda forumdaki diğer arkadaşlarımız gibi benimde ücret talebim yok. Trabzon’dan ulaşan herkese yardımcı olabilirim.

Aynen Erdem ?

Eline sağlık kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar forumda yeniyim bir ay önce 2011 focus 3 style plus aldım gizli özellik olarak yardımcı olabilecek biri var mıdır. İstanbul / Sultanbetli de oturuyorum

Sent from my D6503 using FocusClubTr.com mobile app

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Muzaffer Kalkan yazdı:

Merhabalar forumda yeniyim bir ay önce 2011 focus 3 style plus aldım gizli özellik olarak yardımcı olabilecek biri var mıdır. İstanbul / Sultanbetli de oturuyorum

Sent from my D6503 using FocusClubTr.com mobile app

Muzaffer Ataşehirdeyim... 

Yarın gelirsen hallederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Gürkan bey servis ücreti nedir ? :)))) benimde bi anahtarsiz giriş kapi kolu acilicak'da.

okan ali tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gürkan abinin yardımıyla focus umuzu güncelledik yokuş kalkış lastik basınç ve otomatik kilit aktifleştirildi eline emeğine sağlık abi.

Bu arada çok şahane bir c-max görmüş oldum maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Barış Kartal yazdı:

Bende Ford servisinde çalışıyorum aracimda Ford ama kendi aracima yapmadım herkezede tavsiye etmiyorum baskı balatatayi erken bitirdiği için

Doğru düzgün arabayı sürmeyen herkes, bundan kat kat kat zarar veriyor arabasına kalkışlarda. Belki de zararınız oluyordur karşınızdakine :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baskı balatası daha az devrede olmuş olmuyor mu bu sistemle? Fren balataları daha geç devreden çıktığı için, baskı balata doğal olarak daha az yüklenecek ve daha az sürtünmeye maruz kalacaktır. Neden erken bitsin ki?..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru düzgün arabayı sürmeyen herkes, bundan kat kat kat zarar veriyor arabasına kalkışlarda. Belki de zararınız oluyordur karşınızdakine [emoji4] 

+ olarak fabrikasyon olan sistemlerde o zaman baskıyı erken bitiriyor.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.