Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

bende Nevsehir'deyim kabloyu aldım ama bir türlü kabloyu görmedi araç "Can't init elm"diye uyarı alıyorum  ,Kayseriye sürekli geliyorum eğer yapabilseydim sizinkinide hallederdik ama  araç  ELM ile bir türkü bağlantı kuramadı Forscan ile bağlantı oluyor ama ELM ile bir türkü bağlanamadık.Servis yapacaktı ama en son değişiklikleri yaptıktan sonra kayıt ederken tamamlanması gereken bölüm tamamlanmadi .
Banada yardımci olabilecek arkadaş varsa savinirim neden olmadi bizim bağlantı ?

Teşekür ederm hocam bekliyorum[emoji113]️
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün sonunda yokuş kalkışı aktif ettim ,başka bilgisayarla denedim,konuda bahs edilen siteden de birkaç program indirdim daha sonra sitede Ozan'ın paylaştığı programdaki 8.4 sürümü indirip onunla bağlanmayı denedim ve oldu ,sanırım "totalcardiahnostics.com dan indirdiğim programlar işe yaradı @Ozan Kar  'a paylaşımı için çok teşekkür ederim.Emeğine sağlık .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aracında özelliklerini hallettik , Ergün abi sağolsun cumartesi günü bana vaktini ayırdı kablosu ve laptopuyla yüklemeyi yaptı çokta harika oldu elimizdeki nimetten faydalanamıyormuşuz..

faydalı paylaşımı için Ozan kardeşime ilgisi ve yardımı için Ergün abime teşekkürler..

IMG_0933.JPG

--4 dakika sonra eklendi--

Foto yükleme kısmını tam çözemedim kusura bakmayın

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün sonunda yokuş kalkışı aktif ettim ,başka bilgisayarla denedim,konuda bahs edilen siteden de birkaç program indirdim daha sonra sitede Ozan'ın paylaştığı programdaki 8.4 sürümü indirip onunla bağlanmayı denedim ve oldu ,sanırım "totalcardiahnostics.com dan indirdiğim programlar işe yaradı [mention=2294]Ozan Kar[/mention]  'a paylaşımı için çok teşekkür ederim.Emeğine sağlık .

Hocam kayseriye yolunuz düştüğünde bende bekliyorum[emoji28]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Ergin Çimen yazdı:

Benim aracında özelliklerini hallettik , Ergün abi sağolsun cumartesi günü bana vaktini ayırdı kablosu ve laptopuyla yüklemeyi yaptı çokta harika oldu elimizdeki nimetten faydalanamıyormuşuz..

faydalı paylaşımı için Ozan kardeşime ilgisi ve yardımı için Ergün abime teşekkürler..

IMG_0933.JPG

--4 dakika sonra eklendi--

Foto yükleme kısmını tam çözemedim kusura bakmayın

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Bir Focus'çuyu Focus la gelmesini beklerken Mercedes ile geldiğini gördüğünde ki şaşkınlığın görülmeye değerdi :-))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Bir Focus'çuyu Focus la gelmesini beklerken Mercedes ile geldiğini gördüğünde ki şaşkınlığın görülmeye değerdi :-))

Hem mercedes hem yabancı plaka dedim ne oluyor arkadaş ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar konu bulamadım burdan yardımcı olursanız sevinirim trend x manuel klimalı aracıma dijital panel taksam nasıl olur

Satıp titanium araç almanız daha kolay olur,uğraşmayada para harcamayada değmez. Astarı yüzünü geçer
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mrb lar aranıza yeni katıldım aracım 2012 titanium sw yeni göstergeli. araçta şerit takip, kör nokta, citystop yorgunluk algılayıcı var hangi paket bunlar bilmiyorum ancak trafik levhası tanıma ve my key ekranda çıkmıyor şimdilik bunları gördüm bunları nasıl aktif edebilirim, elm327 kabloyla bunlar açılabilirmi şimdiden tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Aşkın Aşık yazdı:

mrb lar aranıza yeni katıldım aracım 2012 titanium sw yeni göstergeli. araçta şerit takip, kör nokta, citystop yorgunluk algılayıcı var hangi paket bunlar bilmiyorum ancak trafik levhası tanıma ve my key ekranda çıkmıyor şimdilik bunları gördüm bunları nasıl aktif edebilirim, elm327 kabloyla bunlar açılabilirmi şimdiden tşk.

Merhabalar hoş geldiniz.

MyKey makyajlı Focuslar ile gelmeye başladı sadece yazılım değil donanım algılayıcısı da mevcut araçlarda.

Trafik lehvası da ekstra özellikti araçtaki kamera aktif ise belki yazılım değişikliği ile olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Merhabalar hoş geldiniz.

MyKey makyajlı Focuslar ile gelmeye başladı sadece yazılım değil donanım algılayıcısı da mevcut araçlarda.

Trafik lehvası da ekstra özellikti araçtaki kamera aktif ise belki yazılım değişikliği ile olur.

Mrb hoşbulduk yani mykey olmayabilir fakat diğer trafik uyarı yazılımla açılabilir anladigim. Makyajlı focusu nasıl anlıyoruz ilkdefa Ford aracım oldu bilgisizim kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.