Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

2/18/2014 - 02:53 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Bugun

Ozan babama style plus focus3 aldık  , yokuş kalkışı aktif edelim dedik bu elm kablosunu aldık araca bağladım burdaki senin tarif ettiğin şekilde yalnız bu Read from Bcm tuşuna bastıktan sonra hiç bir ilerleme olmuyor ,ne yaptıysam olmadı diğer portlarıda denedim olmadı.Sanirim Elm kablosunu görmüyor bilgisayar...Nasıl bir yol izlemeliyim ?Şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Ozan babama style plus focus3 aldık  , yokuş kalkışı aktif edelim dedik bu elm kablosunu aldık araca bağladım burdaki senin tarif ettiğin şekilde yalnız bu Read from Bcm tuşuna bastıktan sonra hiç bir ilerleme olmuyor ,ne yaptıysam olmadı diğer portlarıda denedim olmadı.Sanirim Elm kablosunu görmüyor bilgisayar...Nasıl bir yol izlemeliyim ?Şimdiden teşekkür ederim...

read from bcme kadar geliyorsa bilgisayar kabloyu görüyordur. bazı çok dandik kablolar focccus ile uyumlu değil. forscan bağlanıyor mu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Ozan Kar yazdı:

read from bcme kadar geliyorsa bilgisayar kabloyu görüyordur. bazı çok dandik kablolar focccus ile uyumlu değil. forscan bağlanıyor mu?

forscandan nasıl baglaniliyor onu denemedim.Senin anlattığın şekilde yaptım ama en son kısımda ilerleme hiç olmadı bugün biraz daha uğraşacağım bakalım..Teşekkür ederim bu arada güzel bir paylaşım olmuş .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

forscana denedim ELM bulunamadi diye uyarı veriyor aceba kabloda mı sorun var ?

--10 dakika sonra eklendi--
11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

fordcana denedim ELM bulunamadi diye uyarı veriyor aceba kabloda mı sorun var yada bizim bilgisayarı mı beğenmedi kablo?

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

forscana denedim ELM bulunamadi diye uyarı veriyor aceba kabloda mı sorun var ?

--10 dakika sonra eklendi--

fordcana denedim ELM bulunamadi diye uyarı veriyor aceba kabloda mı sorun var yada bizim bilgisayarı mı beğenmedi kablo?

driverları doğruysa kablo aşırı dandiktir. driverları kontrol edin öncelikle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

driverları doğruysa kablo aşırı dandiktir. driverları kontrol edin öncelikle.

bugün yine denedim ELM bulanamadı diye hata aldım hep, ya kabloda sorun yada dediğin gibi driverlarda ,artık olmazsa yakında bakıma götüreceğim aracı ,serviste açtırırım artık.

Teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

bugün yine denedim ELM bulanamadı diye hata aldım hep, ya kabloda sorun yada dediğin gibi driverlarda ,artık olmazsa yakında bakıma götüreceğim aracı ,serviste açtırırım artık.

Teşekkür ederim...

Elm kablosu uyumsuzdur (Yaramaz çöp olanlardan) ayrıca servis pek bu özellikleri açmaya işine yanaşmaz.

Eğer kendin yapacam diyorsanız düzgün kaliteli bir kablo temin etmeniz gerekir yada yakınınızda birinden yardım almanız kafidir.

İstanbul'da olsanız ben yardımcı olurdum. Nevşehir'de de mutlaka yardım alacağınız birileri vardır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Elm kablosu uyumsuzdur (Yaramaz çöp olanlardan) ayrıca servis pek bu özellikleri açmaya işine yanaşmaz.

Eğer kendin yapacam diyorsanız düzgün kaliteli bir kablo temin etmeniz gerekir yada yakınınızda birinden yardım almanız kafidir.

İstanbul'da olsanız ben yardımcı olurdum. Nevşehir'de de mutlaka yardım alacağınız birileri vardır.

Bende kablodan şüpheleniyorum .Servisteki ustaların hepsiyle çok samimiyiz beni kesinlikle kırmazlar diye düşünüyorum ,başka yerdeki servislere benzemezler her  zaman yardımcı oluyorlar sağ olsunlar ,ne zaman işim düşse ellerinden geleni yapıyorlar bazı şeylere ücret bile almıyorlar o yüzden hallederler yarın bakıma gideceğiz bakalım burdan paylaşırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bakıma gittik yokuş kalkış yine olmadı ,usta geçerli değişikliği yaptı sonra kayıt etti yalnız Ids cihazında tamamlanması gereken kısım tamamlanmadı iki defa denedi usta yine olmadı sistem değişikliğe izin verdi ama son aşamada %100e ulaşılması gereken bir bölüm var orası tamamlanmadı yarın kendi kablomla programı yeniden silip tekrar kurup deneyeceğim bakalım,inşallah hallederiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam kusura bakmayın öncesini okumamısım ayrı bi konu zannetmiştim forumda yeniyim de[emoji28]

Hocam bende yokuş kalkış ve otomatik kapı kitleme özelliği yaptırmak istiyorum ama kayseri de ikamet ediyorum burda yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Veya ben kendim yapabilir miyim sizce elm327 alsam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Ali krg yazdı:

Hocam kusura bakmayın öncesini okumamısım ayrı bi konu zannetmiştim forumda yeniyim deemoji28.png

Hocam bende yokuş kalkış ve otomatik kapı kitleme özelliği yaptırmak istiyorum ama kayseri de ikamet ediyorum burda yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Veya ben kendim yapabilir miyim sizce elm327 alsam

bende Nevsehir'deyim kabloyu aldım ama bir türlü kabloyu görmedi araç "Can't init elm"diye uyarı alıyorum  ,Kayseriye sürekli geliyorum eğer yapabilseydim sizinkinide hallederdik ama  araç  ELM ile bir türkü bağlantı kuramadı Forscan ile bağlantı oluyor ama ELM ile bir türkü bağlanamadık.Servis yapacaktı ama en son değişiklikleri yaptıktan sonra kayıt ederken tamamlanması gereken bölüm tamamlanmadi .

Banada yardımci olabilecek arkadaş varsa savinirim neden olmadi bizim bağlantı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.