Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,
Malumunuz Ramazan ayında uyku tutmayınca insan okuyacak seyler arıyor. Bende aranıza yeni katıldım ve başlık dikkatimi ilk üye olduğumda cekmisti. Dün gece saatlerinde okumaya başladım 40. Sayfaya geldigimde modifiye edilmiş ftdi chipli elm cihazımı n11 üzerinden 99.99 TL'ye sipariş ettim. Tüm mesajları dikkatlice okudum. Ürün suan kargoda pazartesi elime geçecek ve hemen akşamında bende deneyeceğim. Ayrıca Trabzon'dan mesaj gönderen bir kaç kişi olmuş; pazartesi sonucu burada paylaşınca benimle irtibat geçebilirler.
Mükemmel bir sabır ve yardımcı olma isteğiyle yaklaşan tüm arkadaşlara tekrar tekrar teşekkürler. Sayelerinde işleme başlamadan karşılaşabileceğim tüm hataları görmüş oldum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13.06.2017 - 10:08 tarihinde, Zekeriya AK yazdı:

selamlar bu özellikleri trabzondan yapabilen var mı?

54 dakika önce, Erdem Samancı yazdı:

Arkadaşlar merhaba,
Malumunuz Ramazan ayında uyku tutmayınca insan okuyacak seyler arıyor. Bende aranıza yeni katıldım ve başlık dikkatimi ilk üye olduğumda cekmisti. Dün gece saatlerinde okumaya başladım 40. Sayfaya geldigimde modifiye edilmiş ftdi chipli elm cihazımı n11 üzerinden 99.99 TL'ye sipariş ettim. Tüm mesajları dikkatlice okudum. Ürün suan kargoda pazartesi elime geçecek ve hemen akşamında bende deneyeceğim. Ayrıca Trabzon'dan mesaj gönderen bir kaç kişi olmuş; pazartesi sonucu burada paylaşınca benimle irtibat geçebilirler.
Mükemmel bir sabır ve yardımcı olma isteğiyle yaklaşan tüm arkadaşlara tekrar tekrar teşekkürler. Sayelerinde işleme başlamadan karşılaşabileceğim tüm hataları görmüş oldum.

Hayde Trabzon...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Wednesday, June 14, 2017 - 20:43 tarihinde, Zekeriya AK yazdı:

Sanırım trabzonda yapabilen yok. bu kabloyu bana 1 günlüğüne gönderebilecek biri var mı kargo ücretleri bana ait işlemi yapıp kabloyu iade edeceğim.

hocam ben yardimci olurum. trabzon merkezdeyim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Vasfi cihangir yazdı:

İyi günler. Batman, Diyarbakır civarında yardımcı olacak kimse var mı bu konuda? Şimdiden teşekkürler.

Profildeki bilgiye dayanarak, araçta ESP yoksa bunlar aktif olamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Focus 3 tcdi trend model araç. Var mıdır acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Vasfi cihangir yazdı:

Focus 3 tcdi trend model araç. Var mıdır acaba?

Kaç model/üretim gününü bilmediğim için ben bilemem :) 2011 ve 2012'de opsiyon alınmadıysa yok. Siz arabanızdan kontrol edeceksiniz.

Menü içindeki sürücü destek bölümünde çekiş kontrol sistemi yazıyorsa ve ilk anahtar döndürmenizde şu işaret varsa, vardır.

ESP-ASR_sistemleri_uyarısı_eahxbx.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19.06.2017 - 18:22 tarihinde, Erdem Samancı yazdı:

An itibariyle 1. Sayfada yer alan tüm özellikleri açtım ve forscan programı ile dtc hatalarını sildim. Anlatımda ve uygulama aşamasında desteği olan herkese tekrar tekrar teşekkürler.

Trabzon merkezdeyim. Araç 2014 trend x . Yardımcı olabilir misiniz özellikleri aktifleştirmek için. Teşekkürler.

--2 dakika sonra eklendi--
18.06.2017 - 19:39 tarihinde, Ümit Onur YÜCESAN yazdı:

hocam ben yardimci olurum. trabzon merkezdeyim

Ümit Bey ben de Trabzon merkezdeyim. Özellikleri aktifleştirmek hususunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.