Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Konuyu okudunuz mu ?
Sorunuzun cevabı konuda mevcut...

112 sayfalık konuyu okuyamadım sadece burdan hareketle aktif hale getirmeye çalıştım fakat olmadı motor arıza lambası yaktı bunu merak ettiğim için aktif halde trend x donanımı için kullanan var mı bunu merakımdan direk sordum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mustafa Karaaslan yazdı:

112 sayfalık konuyu okuyamadım sadece burdan hareketle aktif hale getirmeye çalıştım fakat olmadı motor arıza lambası yaktı bunu merak ettiğim için aktif halde trend x donanımı için kullanan var mı bunu merakımdan direk sordum.

İlk ssyfalarda yaxdığı gibi yaparsan olur olmaz ise o zaman en yakın kişi yardım edenilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.05.2017 - 22:43 tarihinde, Adem Arık yazdı:

Alaattin bey far anahtarındaki operasyonu yaparım. Oem far sensörü montajını nasıl nereye bağlantı yaptınız. far anahtarında 4 kablom var. sizdee 4 kablomu vardı.

Teoman abi açıklamış. Önceki konular da gerekli olan parçalar ve montaj mevcuttu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Yasin Yıldırım yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul Kartal'da oturuyorum. Bu özellikleri açtırmak istiyorum. Kablom yok.  Bana yardım edebilecek  bir arkadaş var mı? Şimdiden teşekkür ederim. Aracım 2014 Focus Style.

Ataşehir'e yolun düşerse hallederiz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6/4/2017 - 16:29 tarihinde, Yasin Yıldırım yazdı:

Gürkan Bey müsait misiniz acaba? Dün gelemedim İzmit'e gitmek zorunda kaldim. Özel mesaj da atamiyorum insallah görursunuz. 

Keşke İzmite gelceğinizi bildirseydiniz hallederdik hemen.

6/2/2017 - 12:14 tarihinde, Erkan Shn yazdı:

Arkadaşlar daha önce de belirtmiştim ama Ankara'dan yardımcı olabilecekler varsa çok minnettar olacağım. İstanbul'daki dayanışmayı Ankara'dan da bekliyoruz :))

Bayramda Ankaradayım. Geldiğimde kabloyuda getireyim müsait olursanız yola çıkmadan halledebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.