Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

22 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sen bi İstanbul yapsana ?

Ben hepsini söker seni kurtarırım ?

Ne yaptın yahu ? Soydun arabayı ?

Biri yapar, biri bozarmış abi??

murat altındal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Bülent Kopuz yazdı:

Focus 3 Trendx aracımdaki ekstra özellikleri @Gürkan Çakıroğlu Hocam sayesinde kullanıma açtık. Tekrardan teşekkürler hocam ellerinize sağlık...

Güle güle kullan Bülent...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul Avrupa yakasında elinde modifiyeli ELM327 kablosu olan, gizli özellikleri açan biri var mı ? benimle iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Forum'a yeni üye oldum. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Araçlarım : 2013 Ford Focus 3 HB 1.6L TDCi Style ve 2013 Ford Kuga 2 1.6L EcoBoost Selective

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Kenan Bektaş yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

İstanbul Avrupa yakasında elinde modifiyeli ELM327 kablosu olan, gizli özellikleri açan biri var mı ? benimle iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Forum'a yeni üye oldum. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Araçlarım : 2013 Ford Focus 3 HB 1.6L TDCi Style ve 2013 Ford Kuga 2 1.6L EcoBoost Selective

Kenan merhaba,

Haftasonları B.evler Haznedar civarında oluyorum.

Başka yardımcı olacak çıkmazsa hallederiz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı akşamlar. Forum sayfalarını 1 haftadır inceliyorum. Forum a yeni üye oldum. Çok yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz. Daha önce 2006 model 6 yıl scenic2 kullanmış biri olarak model değiştirmek adına, Cmax larda hoşuma gittiği için 1 aylık 2012 model cmax kullanıcısıyım. Alır almaz lpg taktırdım. yakıtı çok makul. 100kmde 7,5 litre lpg harcıyorum. çok memnunum. Kullandık ca hoşuma gidiyor arabam. 146 sayfayıda okudum kimler neler yapmış elm ile. bende hemen aliexpres den modifiyeli elm327 sipariş ettim. ama sabırsızlanıyorum. şu açılabilecek özellikleri Ankara'da bana da yardımcı olabilir misiniz. Yoksa  1 ay bekleyeceğim . birde video izledim otomatik yanan far için anahtarda küçük bir modifiye ile yapıldığını gördüm. onuda yapmayı düşünüyorum . eklediğim videoda gösteriyor.

--4 dakika sonra eklendi--

siparişini verdiğim ürün de bu. 24-37 günde teslimat diyor.

https://www.aliexpress.com/item/ELM327-USB-V1-5-modified-for-Ford-ELMconfig-CH340-25K80-chip-HS-CAN-MS-CAN/32761065127.html?spm=2114.13010608.0.0.GtDm0n

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman S. yazdı:

Öncelikle hoş geldiniz. Sadece anahtarla olmaz. Biraz detayı be parça almanız gerek

Teşekkür ederim. Hoş bulduk. Videoda adam far anahtarından elektronik devreye yol veriyor gibi. sensörden kablo çekilip çekilmediğine bakmak lazım sanırım :) Anahtarı açtım 4 adet kablo giriyor sokete. Anahtarı modifiye etmek kolay aslında. Çalışan bir otomatik far anahtarı ile karşılaştırmak en mantıklısı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.