Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

17 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

amerikada açılıyomu peki?

farklı parametrelere bağlı olabilir, atıyorum airbag açılırsa kapılarda açılsın gibi.

bilgi olarak değil ancak düşünce olarak fark olduğunu sanmıyorum.

Bilmem, hatta bize daha yakın bir araba da var.

2.0 Mondeo MK5 hani şu SW 'Can' plaka sahibini bildin :D Kaza yaşanmıştı Airbag açıldı ama kilit açılmamıştı o arabada da sonradan aktifleştirme mevcuttu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Bilmem, hatta bize daha yakın bir araba da var.

2.0 Mondeo MK5 hani şu SW 'Can' plaka sahibini bildin :D Kaza yaşanmıştı Airbag açıldı ama kilit açılmamıştı o arabada da sonradan aktifleştirme mevcuttu. 

amerikada açılıp açılmadığını bilmiyorsak zaten boşa konuşuyoruz.

mondeoyu bilmiyorum.

benim düşüncem ford usa açık olsun adam isterse kapatsın kafasında ford eu açtırmayalım başımız ağrımasın kafasında. yasal bir engel yok sonuçta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu konuyu çok araştırdım ve birçok video var yurtdışındaki araçların hepsi kapı kilidine 3 kere basma olayı ile bu işlemi gerçekleştiriyor hatta bu aracın kendi kitapçığında yazıyor nasıl yapılacağı.

ancak bizde Yok nedenini merak ediyorum. Yani kaza anında açılmıyorsa yurtdışında neden var?  Ayrıca kapı kilidine 3 kere basma ile ilgili tam olarak yaptım ve tek korna sesi aldım 2 kere çalsa aktif olacaktı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Beyazıt Turgay yazdı:

bu konuyu çok araştırdım ve birçok video var yurtdışındaki araçların hepsi kapı kilidine 3 kere basma olayı ile bu işlemi gerçekleştiriyor hatta bu aracın kendi kitapçığında yazıyor nasıl yapılacağı.

ancak bizde Yok nedenini merak ediyorum. Yani kaza anında açılmıyorsa yurtdışında neden var?  Ayrıca kapı kilidine 3 kere basma ile ilgili tam olarak yaptım ve tek korna sesi aldım 2 kere çalsa aktif olacaktı

Amerikada var başka yerde yok. Ford USA/EU farkı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎20‎.‎01‎.‎2017 - 15:53 tarihinde, Sarp D. Uygur yazdı:

Şimdi servisin de kendine göre geçerli sebepleri olabilir, kendimiz yapabildiğimiz birşey olduğundan çok da takmayın bence. Cepten giriyorum nerden olduğunuzu göremedim ama yakinsaniz hallederiz. Hiç dert etmeyin..

Ekleme: yarın yola çıkacağım, İzmir'den Ankara sonra da Yozgat'a geçiş yapacağım, yol üzerinde isteyen olursa yardimci olurum.

Sarp bey bende yokuş kalkış ve lastik basıncı açmak istiyorum ancak hem kablo yok hemde garanti olayından korkuyorum.Sarp bey aslında Yozgat tan sivas tarafına geçersen ben Sorgun'dayım açılmasına yardımcı olmanı isterdim ancak forma şu anda girdim ve muhtemelen geçmişsin dir diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garanti konusuna birşey diyemem, servis eğer bahane bulmak isterse bunu bahane edebilir farklı şeylere. Aracınız kaç model bilmiyorum da ben garanti konusuna takılmadan yaptım. Şimdi garantimiz de bitti zaten. Yozgat merkezdeyim su an. Planlar yoğun, özelden numaranızı atın bana eğer isterseniz, ona göre uygun bir ara yaparız..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Sarp D. Uygur yazdı:

Garanti konusuna birşey diyemem, servis eğer bahane bulmak isterse bunu bahane edebilir farklı şeylere. Aracınız kaç model bilmiyorum da ben garanti konusuna takılmadan yaptım. Şimdi garantimiz de bitti zaten. Yozgat merkezdeyim su an. Planlar yoğun, özelden numaranızı atın bana eğer isterseniz, ona göre uygun bir ara yaparız..

özelden yazdım Sarp bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Eren Sarıkaya yazdı:

Bir kaç günlüğüne Ankaraya geldim ve aracima kilit ile lastik basinc ozelligini aktif etmek istiyorum. Yardimci olabilecek kisme var mi acaba ? :)

@Ozan Kar ile yazışın vakti varsa bakabilir belki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selam. Forumda yeni bir üyeyim. Değerli bilgileriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. 

2012 model focus trend aracımda harfiyyen bütün uygulamaları gerçekleştirdim. Lakin lastik basıncını bir türlü göstergeden ayarlayamadım. Sürekli olarak "Lastik basıncı kaydedilemedi" şeklinde uyarı verdi. Sorun neden kaynaklanmış olabilir acaba. Esp nin olmamasından şüpheleniyorum ama aracımda start-stop varken esp nasıl olmaz ona da anlam veremiyorum açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ahmet K_ yazdı:

Herkese selam. Forumda yeni bir üyeyim. Değerli bilgileriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. 

2012 model focus trend aracımda harfiyyen bütün uygulamaları gerçekleştirdim. Lakin lastik basıncını bir türlü göstergeden ayarlayamadım. Sürekli olarak "Lastik basıncı kaydedilemedi" şeklinde uyarı verdi. Sorun neden kaynaklanmış olabilir acaba. Esp nin olmamasından şüpheleniyorum ama aracımda start-stop varken esp nasıl olmaz ona da anlam veremiyorum açıkçası.

aracınızın özelliklerini kontrol edin yazdığınız gibi esp yok sa olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.