Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

ilgili konuda da yazdığım gibi sensör olmadan da çalışır, kapılar açılırsa alarm çalar. sensör ayrıca harekete de bakıyor.

Park sensörlerinin sesi gidiyor
Birde otomatik park çalışmıyordu sanırım. Orjinalden sensörsüz olursa gosterge yazilimi guncellenebilir. Küçük semihin gostergeyi guncellettik biz [emoji41] mca st yazılımı var şuan[emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Önce hayırlı olsun umarım kullanılmaz. Hani alarm aktif olması iyi değil diye :). Size bazı sorularım olacak.
1-Alarm tesisat kabloları varmıydı yoksa siz yağmur sensörüne hat çekerken onudamı hallettiniz ya da hat çektiyseniz.; giriş yeri neresi?
2-Mümkünse Eğer hat çekildiyse resim atarmısınız?
Tekrar hayırlı olsun dileklerimle :)

Not: Bu hatların altta çekildiği yer gem mi?

Tesisat hazır tavanda alarmin soketi var sadece alarmi alıp takıp aktif etmek gerekiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesisat hazır tavanda alarmin soketi var sadece alarmi alıp takıp aktif etmek gerekiyor 

Tuncay bey bazı işlemleri farklı yaptı. Gelsin netleşir..
Ben bu işi bir deneyeyim [emoji41]
Emeğinize sağlık

Sen tehlikeli sularda yüzüyor olabilirmisin! Senin gösterge farklı biliyorsun sonra bozma..... Üstüne para versen almam bak...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tuncay bey bazı işlemleri farklı yaptı. Gelsin netleşir..
Sen tehlikeli sularda yüzüyor olabilirmisin! Senin gösterge farklı biliyorsun sonra bozma..... Üstüne para versen almam bak...

Biz konuştuyduk bana soketin olduğunu söyledi baktım var.Ama alarm modülünü sabitlemek için tavan paneli olması gerek demişti 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Önce hayırlı olsun umarım kullanılmaz. Hani alarm aktif olması iyi değil diye :). Size bazı sorularım olacak.
1-Alarm tesisat kabloları varmıydı yoksa siz yağmur sensörüne hat çekerken onudamı hallettiniz ya da hat çektiyseniz.; giriş yeri neresi?
2-Mümkünse Eğer hat çekildiyse resim atarmısınız?
Tekrar hayırlı olsun dileklerimle :)

Not: Bu hatların altta çekildiği yer gem mi?

Sağolasın,

Alarm tesisat kabloları vardı. Fakat iç sensörü takmadık, haftaya iç sensörü takacağız. Sende de muhtemelen tesisat vardır. Tavan paneli takarken ve kararan ayna takarken yeşil soketi görmüştük. Sende tavan panelini takarsan muhtemelen halledersin diye düşünüyorum.

--29 dakika sonra eklendi--
10 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Kaputta switche gelen kablo girişi varmıydı yoksa bosmuydu ? İç sensor olmadan nasıl çalıştı? Fotograflayabilme şansınız var mı?

Benim kaput bu şekilde.

WhatsApp Image 2016-12-10 at 08.51.30 (3).jpeg

WhatsApp Image 2016-12-10 at 08.51.30 (2).jpeg

WhatsApp Image 2016-12-10 at 08.51.30 (1).jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sanırm tesisat yok tek bir kablo gördüm. Tavana paneli taktım ben. Şimdi yağmur sensörüyle kararan ayna geliyor. Onun için rahatsız ettim. Nereye ve hangi soketlere girdiniz diye. (Yapmur sensörü ve alarm için)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende sanırm tesisat yok tek bir kablo gördüm. Tavana paneli taktım ben. Şimdi yağmur sensörüyle kararan ayna geliyor. Onun için rahatsız ettim. Nereye ve hangi soketlere girdiniz diye. (Yapmur sensörü ve alarm için)

Alarmın yeşil bi soketi var tavan döşemesine yapışık, tavan paneli takarken görmüş olman lazımdı, resim atmadığından, araca neler yaptığını maalesef bilmiyoruz ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alarmın yeşil bi soketi var tavan döşemesine yapışık, tavan paneli takarken görmüş olman lazımdı, resim atmadığından, araca neler yaptığını maalesef bilmiyoruz [emoji5]

Bende birtek kırmzı uçlu soket çıktı tavandan. Tekrar detaylı bakarım. Paneli biraz sıkıntılı taktığım için kızıp resim falan çekmedim. Eğer yoksa tesisat artık Ozanın dediği şekilde bakarım.
Murat abi aynı değerleri göstermesini istemişiz misait olunca bende yapacağım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alarmın yeşil bi soketi var tavan döşemesine yapışık, tavan paneli takarken görmüş olman lazımdı, resim atmadığından, araca neler yaptığını maalesef bilmiyoruz [emoji5]

Bende birtek kırmzı uçlu soket çıktı tavandan. Tekrar detaylı bakarım. Paneli biraz sıkıntılı taktığım için kızıp resim falan çekmedim. Eğer yoksa tesisat artık Ozanın dediği şekilde bakarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.