Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

ayarı bende değiştirmedim, 215 55 16 olarak duruyor, 215 50 17 ile gerçek-kadran çok yakın yani gerçek hız 119 iken kadran 122, bunu defalarca denedim. 205 55 16 takınca yine gerçek 119 olunca kadran 124 125 filan oluyor.

kadran default bir miktar yavaş tabi, ayarlı olandan büyük takınca gerçeğe yaklaşıyor küçük takınca uzaklaşıyor.

O zaman ben 18 takınca ayar yapmayım. Belki hızı tam gösterir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

bakıma geç giderik

bakıma erken gidilir geç gidilmez beya, ben şunu merak ediyom 235/45 r18 takacaksan yakıt önemli oranda artar bide dönüş açısı daraldığından daha önce döndüğün yerlerden dönemiyecen o bence daha büyük sıkıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

bakıma erken gidilir geç gidilmez beya, ben şunu merak ediyom 235/45 r18 takacaksan yakıt önemli oranda artar bide dönüş açısı daraldığından daha önce döndüğün yerlerden dönemiyecen o bence daha büyük sıkıntı

Dönmesin çok sorun  değil. 1 manevra daha yaparık. Yakıtı da sorun etmiyorum artık. Keyfime göre kullanıyorum arabayı. Kaç kere doğacam ki?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dönmesin çok sorun  değil. 1 manevra daha yaparık. Yakıtı da sorun etmiyorum artık. Keyfime göre kullanıyorum arabayı. Kaç kere doğacam ki?

Doğru dedin gönlümüzce binmek gerek bir daha doğmayacağızki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen bi tak bakalım. memnun kalırsan konforundan bende istiyorum 18" şuna benzer bişi 

Clipboard01.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Doğru dedin gönlümüzce binmek gerek bir daha doğmayacağızki

Abi keşke diyene kadar kötü de olsa onu denemek isterim.Sıkılınca sökerim zaten. Önemli olan kendini mutlu etmek. Başkasını değil.

--1 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Olcay Sert yazdı:

sen bi tak bakalım. memnun kalırsan konforundan bende istiyorum 18" şuna benzer bişi 

Bundan verelim sana :Dhttps://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-18-5x108-emr-1309-ford-uyumlu-jant-360652119/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.11.2016 - 22:05 tarihinde, Volkan Ö. yazdı:

Bende sipariş verdim. Ama Gürkan'inkinden. Isıtmalı yan ayna projem devam ediyor pedler gelsin halledeceğim.

Şimdi dün geldi hem ısıtmalı Ped hemde Elm kablom.

Win7 için sürücüyü yükledim. ELM'deısıklar sırayla takınca yanıp sönüyor. ELM'nin çalışıp çalışmadığını Ford'a bağlamadan masa başında emin olabilir miyim. Bir test falan programı var mı?

Pazar pedleri aynalara ve sisteme entegre edeceğim. Bol foto çekip ayrı başlıkta anlatacağım.

Katlanmayan ısıtmalı ayna yapımı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.11.2016 - 08:07 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

O zaman ben 18 takınca ayar yapmayım. Belki hızı tam gösterir.

Abi otobanın kıvrımsız düz gittiğim yerlerinde hızı 130km sabitleyip yandex ile ölçüm yaptım. Ne kadar doğru bir sonuç bilmiyorum fakat yandex hızı 127-128 civarında gösteriyordu. Aynı şekilde değişik hızlar ile de aynı sonuca ulaştım. Aradaki fark en fazla 3km idi. Lastik ebadı olarak 205/55 R16 kayıtlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.