Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

21 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Volkan biraz bekle bence, aynısını sipariş verdim 3 ekimde. Hele gelsin deneyelim bakalım çalışacak mı? Hatta senin ayarlarıda değiştiririz...

Ercan bizi bekleseydin keşke, linki paylaşan olarak çalışmazsa mahcup olmak istemem. İnşallah çalışır diyelim...

gürkan hocam geldi mi cihazınız ? benim ki hala kargo bekliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar

Aranıza yeni katıldım Aracım Focus 3 Trend sırf boş oldugundan arabadan soğdum üstelik lpg li ve yokuşlarda sürekli stop ediyor.Ayrıca hız sabitleyici de yok.Ankara da yaşıyorum bana bu konuda yardım edecek fikir verecek biri varmı ?

istediğim Yokuş kalkış desteği ve Hız sabitleyici taktırmak 

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Ercan Gülmez yazdı:

gürkan hocam geldi mi cihazınız ? benim ki hala kargo bekliyor

Bugün gelmiş ama evde bulamayınca postaneye bırakmışlar, yarın alabilirsem deneyeceğim bakalım, İnşallah çalışır diyelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Gokhan Erten yazdı:

Selamlar

Aranıza yeni katıldım Aracım Focus 3 Trend sırf boş oldugundan arabadan soğdum üstelik lpg li ve yokuşlarda sürekli stop ediyor.Ayrıca hız sabitleyici de yok.Ankara da yaşıyorum bana bu konuda yardım edecek fikir verecek biri varmı ?

istediğim Yokuş kalkış desteği ve Hız sabitleyici taktırmak 

Teşekkürler..

HLA için zaten yapılacaklar ortada. Hız sabitleme için direksiyonu temin etmeniz gerek.

http://www.focusclubtr.com/topic/4628-focus-3-trende-cruise-control-hız-sabitleme-takılabilir-mi/?page=2

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankarada yardım edecek biri varmı? bu işlerden anlayan? 

Ankarada olsam ben yardımcı olurdum da değilim malesef. Daha önce Ankarada bir arkadaşımız cc yapmıştı. Ozan Kar da yardımcı olabilir. Diğer işlemler basit yokuş kalkış desteği falan..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olayı anladım okudumda illaki ankarada bu işi yapmış tecrübeli birileri vardır diye düşünüyorum ve kimsenin ücretsiz yapmasınıda beklemiyorum

--1 dakika sonra eklendi--

Teşekkürler sarp bey ..

--7 dakika sonra eklendi--

@Ozan Kar Merhaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz müsait oldugunuzda? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Gokhan Erten yazdı:

Olayı anladım okudumda illaki ankarada bu işi yapmış tecrübeli birileri vardır diye düşünüyorum ve kimsenin ücretsiz yapmasınıda beklemiyorum

--1 dakika sonra eklendi--

Teşekkürler sarp bey ..

--7 dakika sonra eklendi--

@Ozan Kar Merhaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz müsait oldugunuzda? 

Ancak haftaya olabilir. Cruise control için direksiyon yada tuşu alıp gelmeniz lazım. Başkent sanayi nisa ford da olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.