Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Bluetooth dongle ile bağlanarak otomatik kapı kilitlerini aktif edebildim. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Otomatik olduğu için yokuş kalkış desteğini deneme şansım yok. Ancak lastik basınç uyarısını ilk fırsatta deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Write to BCM derken "vbf error" gibi bişeyler verdi program. Galiba kabloda sorun var.

Bazen yapıyor tekrar tekrar deneyin.

Geçenlerde navigasyonlu sony paneli taktım. Takmışken, BCM'deki panel bilgisini güncelleyeyim dedim. Write to BCM ile güncellemeyi yaptım. Bunu IPC'ye de yazayım dedim (hani bilgiler farklı olursa hata mesajı verebiliyor falan diye). İki defa "Write to IPC" yapmayı denedim, %97'ye gelince hata verdi hep. Sonra baktım, IPC düzgün çalışıyor, daha fazla kurcalamadım.. :)

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birşey yok, ESP desteği diyor ama ne anlamadım.

Sağol Ozan,sayende güzel bilgiler öğreniyoruz.Birazdan yemekten sonra açmaya çalışacam özelliklerimi.bilgisinide deneyip yazarım.

Ozan nasılsın,yokuş kalkışı açtım güzelde çalışıyor,otomatik kapı kilitleme de çalışıyor fakat lastik basınç ta  hem 44 olanı denedim hem de TPMS Olanı denedim olmadı yol bilgisayarından sürücü destek denen yer de çıkmadı  eski durumunu da hatırlamıyorum ne olacak bilmiyorum bir yardımın olur mu? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağol Ozan,sayende güzel bilgiler öğreniyoruz.Birazdan yemekten sonra açmaya çalışacam özelliklerimi.bilgisinide deneyip yazarım.

Ozan nasılsın,yokuş kalkışı açtım güzelde çalışıyor,otomatik kapı kilitleme de çalışıyor fakat lastik basınç ta  hem 44 olanı denedim hem de TPMS Olanı denedim olmadı yol bilgisayarından sürücü destek denen yer de çıkmadı  eski durumunu da hatırlamıyorum ne olacak bilmiyorum bir yardımın olur mu? 

yokuş kalkış çalışıyorsa lastik basınçta çalışması lazım, 05 zaten çalışmaz 44 olacak. Hata filan veriyor mu? Bilgi kısmında olabilir. Yoksa tekrar deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yokuş kalkış çalışıyorsa lastik basınçta çalışması lazım, 05 zaten çalışmaz 44 olacak. Hata filan veriyor mu? Bilgi kısmında olabilir. Yoksa tekrar deneyin.

benim elm 327 kendisini com15 den pc ye tanıttı ben o şekilde yapıyorum.bunda bir sıkıntı olur mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

günaydın arkadaşlar.bende aranıza birkaçgün önce katılmıştım.aracı daha yeni yeni tanımaya başladım.aklıma gelen soruları sık sık soracağım kusura bakmazsınız.2014 focus style de uzaktan kumanda ile camları açma kapama varmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

günaydın arkadaşlar.bende aranıza birkaçgün önce katılmıştım.aracı daha yeni yeni tanımaya başladım.aklıma gelen soruları sık sık soracağım kusura bakmazsınız.2014 focus style de uzaktan kumanda ile camları açma kapama varmı.

Onun için elim ye gerek yok sanırım. Konusu olması lazım bu konuda anlatması uzun sürer. Geçen makyajlıdada yaptık trend di araba.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.