Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

f2.5 da öyle bişey yoktu ki... Yoksa dünyadan haberim mi yok :)

bak ben de şaşırdım şimdi haberinin olmadığına! :)

o dönem hatta sahibinden de x paket ilanlarında açıklamalara bile yazmışlardı bir kaç satıcı!

fordclubtr de de elm kablosuyla yapmaya çalışıyorlardı ama kodların çok karmaşık olduğunu ve neyin hangi özelliği açıp kapattığını bilemediklerinden şikayet ediyorlardı!

Selçuk Özmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak ben de şaşırdım şimdi haberinin olmadığına! :)

o dönem hatta sahibinden de x paket ilanlarında açıklamalara bile yazmışlardı bir kaç satıcı!

fordclubtr de de elm kablosuyla yapmaya çalışıyorlardı ama kodların çok karmaşık olduğunu ve neyin hangi özelliği açıp kapattığını bilemediklerinden şikayet ediyorlardı!

Çünkü öyle bir özellik yok hocam. İlan sahiplerinin çoğu ne sattığnı bilmiyor bırak ne kullandığını :)

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çünkü öyle bir özellik yok hocam. İlan sahiplerinin çoğu ne sattığnı bilmiyor bırak ne kullandığını :)

muhabbeti çok uzatmak istemiyorum, kendim görmedim ama; ilanda şöyle yazıyordu hatırladığım kadarıyla,

"geri vitese aldığınızda dikiz aynaları kendi kendine kaldırımı gösterse!" vs vs arabasının özelliklerini pek bi öven açıklamaydı. o yüzden bana da bilmediğinden değil de gerçekten de aynaların aşağıyı gösterdiği izlenimi uyandırdı.

yoksa nerden aklına gelsin böyle bir açıklama yazmak!

(ilan sahiplerinin birçoğunun da ne sattığını bilmedikleri doğru; ancak hatırladığım satıcı onlardan değildi, çünkü bir parağraf açıklama yazmış fiyatı da ona göre baya bi yüksekti! -muhtemelen satamamıştır aracı orası ayrı konu ama-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki araba kapıları kilitleyince kapılar içerden açılıyor mu yoksa sadece dışardan mı açılmıyor ? :D

Onun için donanım gerekiyor. Ozan bir alt kasa cmax'lerdeki çift kilit mekanizmasını takarsak olabileceğini söylüyor da deneyebileceğimizi zannetmiyorum pek.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onun için donanım gerekiyor. Ozan bir alt kasa cmax'lerdeki çift kilit mekanizmasını takarsak olabileceğini söylüyor da deneyebileceğimizi zannetmiyorum pek.

Yani sadece dışardan açılmıyor araba kilitlese de ben kilitlesem de arabanın kapısı içerden hertürlü açılıyor diyorsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

muhabbeti çok uzatmak istemiyorum, kendim görmedim ama; ilanda şöyle yazıyordu hatırladığım kadarıyla,

"geri vitese aldığınızda dikiz aynaları kendi kendine kaldırımı gösterse!" vs vs arabasının özelliklerini pek bi öven açıklamaydı. o yüzden bana da bilmediğinden değil de gerçekten de aynaların aşağıyı gösterdiği izlenimi uyandırdı.

yoksa nerden aklına gelsin böyle bir açıklama yazmak!

(ilan sahiplerinin birçoğunun da ne sattığını bilmedikleri doğru; ancak hatırladığım satıcı onlardan değildi, çünkü bir parağraf açıklama yazmış fiyatı da ona göre baya bi yüksekti! -muhtemelen satamamıştır aracı orası ayrı konu ama-)

Sizin ilk cümleniz f2.5 titx gibi bende dedim ki bu aracın standartında böyle bir özellik yok adam sonradan istersen motoru değişsin ....Şimdi açık oldu sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani sadece dışardan açılmıyor araba kilitlese de ben kilitlesem de arabanın kapısı içerden hertürlü açılıyor diyorsun :D

O kilit olayını aktif edince dıştan mı kilitliyor? Biz içten açılmamasını istiyoruz yahu. 

Dün 29bin liralık ibizaya bindim, araba hızlanınca kapıları şak diye kilitledi ne güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen öyle.

O kilit olayını aktif edince dıştan mı kilitliyor? Biz içten açılmamasını istiyoruz yahu. 

Dün 29bin liralık ibizaya bindim, araba hızlanınca kapıları şak diye kilitledi ne güzel.

29 tllik kablo alarak sizde aynı şeyi sağlayabilirsiniz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen öyle.

Bana niye almıyon terbiyesiz.

Diyecektim ki sadece hızlanınca şak diye kitlemesini kast etmişsin sanırsam.

Valla ben 2 gündür kullanıyorum. Ben alışkanlık itibariyle kilitlemiş oluyorum da olur da unutursam, ya unutursam, ya gerekirse :zha:,

10 kilometre veya üzeri hıza çıkmışsam ve gaza basıyorsam kilitliyor, kilitliyse kontrol ediyor. Güzel bir duygu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen öyle.

Bana niye almıyon terbiyesiz.

Diyecektim ki sadece hızlanınca şak diye kitlemesini kast etmişsin sanırsam.

Valla ben 2 gündür kullanıyorum. Ben alışkanlık itibariyle kilitlemiş oluyorum da olur da unutursam, ya unutursam, ya gerekirse :zha:,

10 kilometre veya üzeri hıza çıkmışsam ve gaza basıyorsam kilitliyor, kilitliyse kontrol ediyor. Güzel bir duygu :D

İyi de o şak diye kilitlenen içten kilitlenmeydi :D, dıştan kilitlemek için zaten orta yerde düğme var, çöküveririm kilitlenir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi de o şak diye kilitlenen içten kilitlenmeydi :D, dıştan kilitlemek için zaten orta yerde düğme var, çöküveririm kilitlenir.

Ilginç, kendizi arabanın icine neden kitlemek istiyorsunuz ki :D

Cocuk içinse cocuk kilidi hala manuel tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ilginç, kendizi arabanın icine neden kitlemek istiyorsunuz ki :D

Cocuk içinse cocuk kilidi hala manuel tabi

Evet otomatik çocuk kilidi istiyorum ben yani. 

Çocuk kilidi için arabadan in, yan tarafa geç, anahtarı sok, çevir kapat oooo.

Bi düğme olsun bastım mı kitlesin dimi ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.