Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Servisteki amcalar yapamazsa ben bu programi s3 telefonuma kursam bluetooth baglantisi ile arabamda oto kilit yapabilirmiyim

Yok telefonda çalışabilecek birşey değil. Telefon için başka programlar olabilir ama ben bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu notebooka kurup ardindan bluetooth mu baglamaliyim. Onur bey bi youtube sharing yapip bize balik tutmayi ogretse oto kilit icin

BT ile değil kablolu bağlanmak tavsiye ediliyormuş. Onur değilde belki Ozan video guide hazırlayabilir :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan otomatik kapı kilidini ben de istiyorum haberin olsun :)

Buyur gel :)

Bana da bana da. Servisinde yapabilmesi lazım bu durumda.

Ben bulamadım servisin yazılımında.

Engin'cim servisteki programla bunların hepsini daha daha fazlasını da yapabiliyorsun. Ancak teknisyenler yetersiz ingilizceleri ve korkuları nedeniyle girişmiyorlar pek bu işlere.

Tam olarak değil abi en azından benim araba icin, mesela fari xenon olarak ayarlamaya izin vermiyordu seçenekler deaktifti. Ama tabiki Ford'un değerleri ile işlem yapılıyor mesela x pakette far seçeneği neyse o degeri yazıyoruz.

Biz bununla km'yi de ayarlarız servise gerek yok, değil mi?

Suan öyle bir seçenek yok ama adama söyledim yaparmi bilmiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Ozan'la yaptığımız detay tespitler:

Gaza basmayınca kapılar kilitlenmiyor hızınız ne olursa olsun. Vitese alsanız da, 10 kilometre/saat hızı geçsenizde gaza dokunmadığınız sürece aktif olmuyor sistem.

Hız limitörü kodlanabiliyor. 90-100-120-200-240 cardı sanırsam. Ne köklenen gaz, ne cruise control bu limiti aşmanıza izin vermiyor çok kötü bir duygu şiddetle kaçınılması gerektiğini düşünüyorum :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Ozan'la yaptığımız detay tespitler:

Gaza basmayınca kapılar kilitlenmiyor hızınız ne olursa olsun. Vitese alsanız da, 10 kilometre/saat hızı geçsenizde gaza dokunmadığınız sürece aktif olmuyor sistem.

Hız limitörü kodlanabiliyor. 90-100-120-200-240 cardı sanırsam. Ne köklenen gaz, ne cruise control bu limiti aşmanıza izin vermiyor çok kötü bir duygu şiddetle kaçınılması gerektiğini düşünüyorum :kıhkıh:

Peki araba kapıları kilitleyince kapılar içerden açılıyor mu yoksa sadece dışardan mı açılmıyor ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.