Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

18 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Madem kablo almayı göze aldınız devamını da yapsaydınız keşke tekrar almak veya hataları buraya yazmak gibi böylelikle aramızda bir yardımcı olmak isteyen biri daha olurdu. ? Tabi foruma uğramaya devam edecekseniz.

Aslında yeni kablo alacaktım fakat kablo win Xp ve win7 ile bağlantı kuruyor. Ben Win10 kullanıyordum. Sırf bu iş için format atıp Xp ye çevirmiştim. Ama iade edince win10 a geri döndüm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Onur Poyraz yazdı:

Aslında yeni kablo alacaktım fakat kablo win Xp ve win7 ile bağlantı kuruyor. Ben Win10 kullanıyordum. Sırf bu iş için format atıp Xp ye çevirmiştim. Ama iade edince win10 a geri döndüm. 

Istersen Ankaradayim ben sorunsuz şekilde aracima sadece hill holderi yaptım kabloda var ve ben windows 10 ile 40 liralık kabloyla yaptım dilersen yardımcı olurum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hill holderi yaptiktan sonra forscan ile ariza kodlarını sildim ve tekrar bağladım hata kodu gözükmüyor  fakat gauge menuden baktığım zaman; c200_00 , c140_00 , c151_00, c121_00 ve 1607_87  kodlari çıkıyor ama forscanda yok. Sorunun çözümü nedir neredeyse tum konuyu okudum ama çözümü bulamadım modifiyeli rlm mi gerekiyor yoksa?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Hill holderi yaptiktan sonra forscan ile ariza kodlarını sildim ve tekrar bağladım hata kodu gözükmüyor  fakat gauge menuden baktığım zaman; c200_00 , c140_00 , c151_00, c121_00 ve 1607_87  kodlari çıkıyor ama forscanda yok. Sorunun çözümü nedir neredeyse tum konuyu okudum ama çözümü bulamadım modifiyeli rlm mi gerekiyor yoksa?

Kullandığınız elm modifiyeli değilse araçtaki tüm modüllere erişemiyor haliyle forscanda tüm modüllerin arıza kodları görünmüyor. Araç tüm modüllerdeki kodları göstermekte. Modifiyeli elm ile denerseniz tüm arıza kodlarını okuyabilir ve silebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Emre Akbs yazdı:

Kullandığınız elm modifiyeli değilse araçtaki tüm modüllere erişemiyor haliyle forscanda tüm modüllerin arıza kodları görünmüyor. Araç tüm modüllerdeki kodları göstermekte. Modifiyeli elm ile denerseniz tüm arıza kodlarını okuyabilir ve silebilirsiniz. 

Teşekkür ederim bir sorun olur mu g o dtc lerin durmasinda. Nasil olsa arac ekranina yansımıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Teşekkür ederim bir sorun olur mu g o dtc lerin durmasinda. Nasil olsa arac ekranina yansımıyor.

Durmasında bir sorun olmaz yalnız gerçek bir arıza olması durumunda hangisi yapılan işlemden hangisi gerçekten oluşan bir arıza olduğunu ayırt etmek için uğraş gerekebilir. Rica ederim ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar focus 3 2011 aracımın göstergede 14000 km yazıyor bunu 43700 olara değiştirmek istiyorum.yardımcı olurmusunuz?ayrıca elm kablosu hangi işletim sistemlerinde kullanabilirim

Ridvan Korucu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Hill Holderi aktif ettmiştim yarın birgün aracım için güncelleme varsa servise götürdüğümde hill holder silinir mi?

Silinmez.

12.07.2019 - 14:44 tarihinde, Ridvan Korucu yazdı:

Arkadaşlar focus 3 2011 aracımın göstergede 14000 km yazıyor bunu 43700 olara değiştirmek istiyorum.yardımcı olurmusunuz?ayrıca elm kablosu hangi işletim sistemlerinde kullanabilirim

Şu an İzmir’deyim, Ağustos sonu İstanbul ‘da olacağım, yardımcı olurum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

08.07.2019 - 15:06 tarihinde, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Istersen Ankaradayim ben sorunsuz şekilde aracima sadece hill holderi yaptım kabloda var ve ben windows 10 ile 40 liralık kabloyla yaptım dilersen yardımcı olurum 

Hocam mesajı yeni fark ettim. Aldığınız kablo win 10 da çalışıyorsa linkini vermeniz mümkün mü. Isparta ya dönüş yaptım çünkü. İlginiz için teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Onur Poyraz yazdı:

Hocam mesajı yeni fark ettim. Aldığınız kablo win 10 da çalışıyorsa linkini vermeniz mümkün mü. Isparta ya dönüş yaptım çünkü. İlginiz için teşekkürler. 

https://m.n11.com/elm327-obd-ariza-tespit-cihazi-elm-327-obd-usb-ariza-cihazi-P310551817?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIyq-YkrvF4wIVA6oYCh3ULwP1EAQYCiABEgKdEPD_BwE bundan almıştım.  Ve driverlarida cd den yükleme  geçmiş mesajlara bak driverlar için bir site vermişler oradan yükleme yapmalısın yapamazsan ozel mesajdan iletisime gevelim ben yardımcı olayim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.