Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

iyi günler aranıza yeni katıldım. eski focus 1  yeni C-max kullanıcısıyım. aracım 2013 model trend. yazdıklarınızın bir çoğunu okudum sayılır. bu yapılan işlemi benim aracımda yapma şansım var mı? genelde focus üzerinden konuşmuşsunuz.  OBD2 cihazının bluetooht  modelinden elimde mevcut. cep telefonundan yol bilgisayarı olarak kullanıyorum. bu obd2 cihazını bağlanmıyor demişsiniz. illaki kablolu olanları şart mı ? sanayide tanıdıkların arıza tesbiti için kullandıkları wi-fi üzerinden çalışan profesyonel cihazlarla da foccus programını çalıştırabilirmiyiz? emeği geçen arkadaşlara teşekkürler faydalı paylaşım olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Barış Öztürk yazdı:

C-max kullanıcısıyım

Barış, özellikleri açmak kablolu cihaz ile mümkün hatta modifiyeli cihaz olursa forscan arıza kodlarını da silmek mümkün. Senin araçta en önemli katkı yokuş kalkış olacak. Bende Trend C-Max kullandım ve özellikleri açmıştım.

İst Ataşehirdeyim eğer yolun düşerse 5 dk da açarız tüm özellikleri ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Barış Öztürk yazdı:

teşekkür ederim bilgi için. sırf bunun için istanbul'a bile gelirim. hem ziyaret hem ticaret misali.  foccus programı bu iş için yeterli mi??

Foccuss programı ve elm kablo yeterli. Pek uzak sayılmazsın, sen gel hallederiz, çay kahve sohbet ederiz, No ticaret yani ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Barış Öztürk yazdı:

illaki kablolu olanları şart mı ?

şart değil ama riskli. modifiyeli olması daha temiz.

9 saat önce, Barış Öztürk yazdı:

wi-fi üzerinden çalışan profesyonel cihazlarla

elm327 komutlarını desteklemesi gerekiyor yani sanmam.  forscan çalışabilir.

Gürkan abiyle yapmanız en rahat ve güvenlisi olur.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Erkan İnce yazdı:

Abi bu elm327 ile cmax tit x alarm aktif ediliyor mu acaba daha doğrusu böyle bir özellik var da biz mi bilmiyoruz :))

Gerekli olan modül aracında yok, takıp bağlantılarını yapıp aktif etmek gerekli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Engin Akalın yazdı:

Merhaba Gürkan Hoca'm,

Bir çayınızı içmeye ben de gelmek isterim ?

2015 Focus aracıma Aux bağlantısı yapacağım. Boş bir zamanınızda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Makyajlı kasada mevcut teyp ile AUX mümkün değil diye hatırlıyorum.

Düzeltiyorum şurada bir arkadaş yapmış sanırım ama mk3 gibi ACM üzerinde pin hazırlığı yok sanırım.

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Semih O. yazdı:

Makyajlı kasada mevcut teyp ile AUX mümkün değil diye hatırlıyorum.

Düzeltiyorum şurada bir arkadaş yapmış sanırım ama mk3 gibi ACM üzerinde pin hazırlığı yok sanırım.

Semih Bey, ben de sizin gönderdiğiniz yöntemi kullanacağım. Mecburen lehimlemek gerekecek... Daha önceki aracımda da yapmıştım aynı şeyi ama onda (clio) aktifleştirmek gerekmiyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.