Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, alper sönmez yazdı:

Bu eleman benim yan sokağımda. Çin malı o konuda birşey diyemem ama sorun çıkarsa biraz kastırırlar seni...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Yahya Akman yazdı:

1f401feaeb8f99257fda584ef6ff9fb1.jpg863c86af4173cca4ce68fd9a04a69588.jpg

Bide böylemi kaşısak seni acaba emoji4.png

İyice kaşıdınız varya :D:D 

18 saat önce, alper sönmez yazdı:

Aman diyim Alper'im... Çin malına bulaşma. Alacaksan beraber alalım biraz durumu düzelteyim :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben şimdi bu farları yaptırdım ama yeni fark ettim. Sağ sinyal verdiğimde sol sinyalde yanıyor. Elektrikçi amerikan park var sende ondan dedi. Alakası var mıdır?

Birde buğu yapiyor neden acaba. Farin ısısından yapıyor. Yağmurdan felan değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben şimdi bu farları yaptırdım ama yeni fark ettim. Sağ sinyal verdiğimde sol sinyalde yanıyor. Elektrikçi amerikan park var sende ondan dedi. Alakası var mıdır?
Birde buğu yapiyor neden acaba. Farin ısısından yapıyor. Yağmurdan felan değil

Sinyal verince yanmamasi lazim. Eger sol sinyalde yanıp sonuyorsa problem vardır. Amerikan park varsa surekli yaniyodur zaten.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.02.2014 - 00:03 tarihinde, Ozan Kar yazdı:
Farın üzerindeki balast (beyin filanda derler)

Farların üzerindeki bu balastları kullanmak gerekli mi? Yani xenon kit alsak ve aynen tarif ettiğiniz gibi montajını yapsak sorun olur mu? Çünkü benim almayı düşündüğüm farlarda balastlar yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Çetin Gzr yazdı:

Farların üzerindeki bu balastları kullanmak gerekli mi? Yani xenon kit alsak ve aynen tarif ettiğiniz gibi montajını yapsak sorun olur mu? Çünkü benim almayı düşündüğüm farlarda balastlar yok.

çalışır ancak farları modifiye etmeniz gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
42 dakika önce, Gökhan Gümüş yazdı:

bu farı alsam kendi aracı taksam direk çalışırmı? yoksa artı işlem yapmam gereklimi?

Çalışmaz, yapmak gerekir mutlaka. Henüz Mk3 Mca için şu şöyle olacak tarzında paylaşım yapan arkadaş yok forumu aracı olarak kullanmayı seçiyorlar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

C-max için Bi-xeon Oem far taktık, Kısa,sinya, gündüz farı hepsi güzel çalışıyor. fakat, Uzunlar ve sellektör yanmıyor. Soketleride incelediğimizde, bendeki halojen far soketinde fazladan kablolarda mevcut, böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu?

Soket resmi aşağıdadır. Soldaki halojen,sağdaki xenon soketi.

Not: araç c-max mca

WhatsApp Image 2017-11-03 at 21.23.56.jpeg

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C-max için Bi-xeon Oem far taktık, Kısa,sinya, gündüz farı hepsi güzel çalışıyor. fakat, Uzunlar ve sellektör yanmıyor. Soketleride incelediğimizde, bendeki halojen far soketinde fazladan kablolarda mevcut, böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu?

5a03005005686_WhatsAppImage2017-11-03at21_23_56.thumb.jpeg.e2055a92d3f8a677b9f2e3fc50aa886c.jpeg

Uzunlar patlak değildir herhalde?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Tuncay A. yazdı:

WhatsApp Image 2017-11-03 at 21.23.56.jpeg

Focus 3 deki ile aynı sorunsa şase kablosu eklenmeli. Ama soket sıralaması farklıysa fara yada araca zarar verebilirsiniz. Önce orj bixenon olan araçtaki soket  sıralamasına bakıp eksik tespit edilmeli. Sonrasında elm aktivasyonu ve eksik giderilince sorun kalmayacak diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Focus 3 deki ile aynı sorunsa şase kablosu eklenmeli. Ama soket sıralaması farklıysa fara yada araca zarar verebilirsiniz. Önce orj bixenon olan araçtaki soket  sıralamasına bakıp eksik tespit edilmeli. Sonrasında elm aktivasyonu ve eksik giderilince sorun kalmayacak diye tahmin ediyorum.

Soket sıralaması renklerden dolayi aynidir diye düşünüyorum, saseyi bir deneyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.