Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

awovfZK.jpg

Açıklama :

Dizel ve benzinli olarak mevcuttur.

Kargo tarafımızdan karşılanacaktır.

Stoklarla sınırlıdır.

Fiyat:

Kdv dahil 360 tl.

1-Ekranın orjianlindeki tüm bildirimleri eksiksiz hatasız destekliyor mu

2-Ford Garantisiyle ilgili herhangi bir sorun yaşanıyor mu

3-Montajı kolay mı?,Eskişehirde anlaşmaşlı olduğunuz veya montajını bilen tanıdığınız bir yer var mı?

Sorularının cevabını merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

awovfZK.jpg

Açıklama :

Dizel ve benzinli olarak mevcuttur.

Kargo tarafımızdan karşılanacaktır.

Stoklarla sınırlıdır.

Fiyat:

Kdv dahil 360 tl.

Bu parçayı alıp gitsek ford servisleri montaj yapıyormu bilgisi olan var mı? Parçayı servisten temin etmediğimiz için "garantiyi bozar" vs gibi söylemlerle karşılaşıyormuyuz? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ER-OL Otomotivi duyarlı yaklaşımları nedeniyle kutluyorum, bunun ticari başarıya dönüşeceği konusunda da kuşkum yok.

Konu başka başlıklarda da tartışılmış olsa da burası ciddi ziyaret alacağından burada da bazı şeyleri tekrarlamakta yarar var

3-Montajı kolay mı?

Geniş renkli ekranlı gösterge panelini hararetle öneririm.

Ben araçtaki oyuncaklı şeylere pek önem vermesem de veri yoğunluğu ve sunuşu açısından son derece başarılı.

Tümüyle sistemlerle uyumlu ve kolay kolay eski ekrana dönmeyi kabullenemeyeceğiniz kadar güzel.

Bitmeden alın, çünkü fiyat da çok uygun. Hele ki döviz kurları düşünülürse (konu sahibi sen bunları okuma!)

Küçük bir çekince olabilir, bu ürünün bu kadar ucuz olması kalite kontrolundan geçmemiş olması ile izah edilebilir. 

Bu da nadir de olsa çalışmaması anlamına gelir. Tedarikçinin çalışmayan ya da tüm işlevlerini sunmayan ürün konusundaki tavrı ne olacaktır?

@ER-OL Otomotiv, görüşünüzü rica edebilir miyiz? 

Söz gelimi benim ekranda iki-üç ayda bir kendi kendine çözülen bir donma yaşanıyor. Bu tür ufak tefek aksaklıkları yaşamanız olası ve görmezden gelmek de çok kolay.

Görselliği ile kendini hemen affettiriyor.

Yanlış anlaşılmasın, ille olacak demiyorum, ama bu tür durumlar olabilir, almaya engel değildir, sonuçta Almanya'da bile 600+ € fiyatla satılan bir ürünü alıyorsunuz, bazı şeyleri sineye çekmeye değer. 

Sitede gösterge montajı bu konuda anlatılıyor: 

Biraz el becerisi olan kişi kendisi dahi yapabilir.

Servise sadece km sayacı verisinin aktarılması için ihtiyacınız var, bilgisayara bağlayıp halletmeleri gerekiyor. İşlem süresi ehil elde 15-20 dakikayı geçmez.

Gösterge arızaları garantiye girmeyecektir.

Göstergenin takılmasına bağlanabilecek herhangi bir arıza da öyle.

Ama tutup motor bloğunda bir çatlak olduğu fark edilir ve bu nedenle garanti kapsamı dışı bırakılmaya çalışırsa en geç mahkemeden döner.

Ayrıca Yekta'ya da sonuna kadar katılıyorum, servisle diyaloglar bu konuda yönlendirici oluyor. 

Özetle garantiyi dert etmeyin.

Zaten garanti süreci zavallı tüketiciyi korkutan öcü olarak suistimal ediliyor fazlası ile...

Herkeşe hayırlı olsun, haydi arayın verin siparişlerinizi. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusculara hayırlı uğurlu olsun. Gelsin renkli ekranlı göstergeler.

Taksit yapıyor musunuz?

Evet Akbank 3 taksit uygulamamiz var.

3-Montajı kolay mı?,Eskişehirde anlaşmaşlı olduğunuz veya montajını bilen tanıdığınız bir yer var mı?

Sorularının cevabını merak ediyorum

Gösterge aynen eski düzendeki gibi çalışıyor. Yekta Beyinde dedigi gibi yetkili servisle aranızdaki ilişkiye bağlı yetkili serviste montajı yapılıyor genelde.

Malesef anlaşmalı olarak önerebilcegim bir yer yok.

Bu parçayı alıp gitsek ford servisleri montaj yapıyormu bilgisi olan var mı? Parçayı servisten temin etmediğimiz için "garantiyi bozar" vs gibi söylemlerle karşılaşıyormuyuz? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Saygılar,

Yetkili servisle aranızdaki ilişkiye bağlı forumda yazılanlara göre yetkili serviste montajını yapıyorlar.

ER-OL Otomotivi duyarlı yaklaşımları nedeniyle kutluyorum, bunun ticari başarıya dönüşeceği konusunda da kuşkum yok.

Konu başka başlıklarda da tartışılmış olsa da burası ciddi ziyaret alacağından burada da bazı şeyleri tekrarlamakta yarar var

Geniş renkli ekranlı gösterge panelini hararetle öneririm.

Ben araçtaki oyuncaklı şeylere pek önem vermesem de veri yoğunluğu ve sunuşu açısından son derece başarılı.

Tümüyle sistemlerle uyumlu ve kolay kolay eski ekrana dönmeyi kabullenemeyeceğiniz kadar güzel.

Bitmeden alın, çünkü fiyat da çok uygun. Hele ki döviz kurları düşünülürse (konu sahibi sen bunları okuma!)

Küçük bir çekince olabilir, bu ürünün bu kadar ucuz olması kalite kontrolundan geçmemiş olması ile izah edilebilir.

Bu da nadir de olsa çalışmaması anlamına gelir. Tedarikçinin çalışmayan ya da tüm işlevlerini sunmayan ürün konusundaki tavrı ne olacaktır?

@ER-OL Otomotiv, görüşünüzü rica edebilir miyiz?

Söz gelimi benim ekranda iki-üç ayda bir kendi kendine çözülen bir donma yaşanıyor. Bu tür ufak tefek aksaklıkları yaşamanız olası ve görmezden gelmek de çok kolay.

Görselliği ile kendini hemen affettiriyor.

Yanlış anlaşılmasın, ille olacak demiyorum, ama bu tür durumlar olabilir, almaya engel değildir, sonuçta Almanya'da bile 600+ € fiyatla satılan bir ürünü alıyorsunuz, bazı şeyleri sineye çekmeye değer.

Sitede gösterge montajı bu konuda anlatılıyor:

Biraz el becerisi olan kişi kendisi dahi yapabilir.

Servise sadece km sayacı verisinin aktarılması için ihtiyacınız var, bilgisayara bağlayıp halletmeleri gerekiyor. İşlem süresi ehil elde 15-20 dakikayı geçmez.

Gösterge arızaları garantiye girmeyecektir.

Göstergenin takılmasına bağlanabilecek herhangi bir arıza da öyle.

Ama tutup motor bloğunda bir çatlak olduğu fark edilir ve bu nedenle garanti kapsamı dışı bırakılmaya çalışırsa en geç mahkemeden döner.

Ayrıca Yekta'ya da sonuna kadar katılıyorum, servisle diyaloglar bu konuda yönlendirici oluyor.

Özetle garantiyi dert etmeyin.

Zaten garanti süreci zavallı tüketiciyi korkutan öcü olarak suistimal ediliyor fazlası ile...

Herkeşe hayırlı olsun, haydi arayın verin siparişlerinizi.

Cem bey tabiki çalışmaması durumunda malzemeyi geri alırız o konuda kimsenin bir şüphesi olmasın.

ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de havale ile siparişi verdim, hayırlısı, inşallah çalışanıdan gelir.

Aynen bende biraz önce sipariş verdim.  

İstanbul'da km ayarlatmak için hangi servisi kullandınız? Dert anlatmadan gidip yaptırıyım. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun süredir ER-OL'dan beklediğimiz bir ataktı. Bugün aldım ve izmir-otokoç'ta montajını yaptırdım. Km'de aynen yeni göstergeye aktarıldı. Herhangi bir problemi yok.

Fotoğraflar yarın..

Garanti durumunu soran arkadaşların bu konuya çok takılmamalarını tavsiye ederim. Garanti'den çıkıp çıkmayacağı konusunda net bilgim yok ancak servisler bir çok konuda insiyatif gösteriyorlar.. Bu tamamen sizin servis ile aranızdaki diyaloğa bağlı.

Aracınızın hoparlörlerini değiştirseniz ve hoparlörleriniz patlasa garanti kapsamında olur mu? Yada hoparlörleri değiştirdiğinizde aracınızın şanzumanında sorun çıksa, servis size "hoparlörleri değiştirmişsiniz, şanzumanınızı garantiden yapamayız" der mi?

En nihayetinde, aracınızın bujileri, silindirleri yada şanzuman vb. aksamı gösterge sebebiyle arızalanmaz.

Bu uygulama çok kez yapıldı, forumda montajı ve gerekli bilgileri paylaşıldı.

Araştırıp bilgi edinebilirsiniz..

Taktirma ucreti ne kadar odediniz sormasi ayip

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.